Garīgs spēks

Garīgs spēks

“Kā viens var vajāt tūkstošus, un kā divi var likt bēgt desmit tūkstošiem? Vai ne tāpēc, ka tā klints tos ir pārdevusi, un nevis Tas Kungs tos ir nodevis?” (5. MOZUS 32:30)

Kā jau esmu rakstījusi iepriekš, Dievs atbild uz vienprātībā lūgtām lūgšanām, ja cilvēki, kas tās lūdz, arī ikdienā dzīvo vienotībā. Viņš ļoti novērtē ikvienu, kas ir gatavs maksāt cenu, lai dzīvotu saskaņā un vienotībā. Ticu, ka Dievs saka – “Kad jūs tādā saskaņā sanākat kopā, jūsu vidū tiek atbrīvots Mans spēks. Jūsu vienprātības spēks ir tik dinamisks, ka jūs piedzīvosiet izlaušanos – par to nav ne mazāko šaubu. Es par to parūpēšos.”

Redziet, vienprātība ir tik spēcīga, ka tā darbojas nevis uz saskaitīšanas, bet drīzāk reizināšanas principa. Tieši tāpēc šodienas pantā lasām, ka viens cilvēks var likt bēgt tūkstošiem, bet divi – desmit tūkstošiem. Ja vienprātība būtu balstīta saskaitīšanā, tad viens liktu bēgt tūkstotim, bet divi – diviem tūkstošiem. Tomēr pār vienotību tiek izlieta Dieva svētība – un Dieva svētība, savukārt, iedarbina reizināšanu. Lūk, kāpēc vienotības lūgšana ir tik spēcīgs un varens spēks garīgajā pasaulē.

Kad tiekam sašķelti, mēs kļūstam vāji, savukārt, kad esam vienoti – iegūstam spēku. Pavisam noteikti spēks, kas šādā veidā mums ir pieejams, ir tā vērts, lai pieliktu pūles un saglabātu vienotību. Lai arī ko kāds cits darītu vai nedarītu, dari, ko tu vari, un Dievs tevi svētīs.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Tu nevari panākt, lai visi dzīvotu vienotībā, tomēr tu vari neielaist savā sirdī šķelšanās sēklu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon