Pasludini Vārdu

Pasludini Vārdu

“Mana mēle dziedās par Tavu solījumu, jo visi Tavi baušļi ir taisni.” (PSALMS 119:172)

Dieva Vārds ir īstens dārgums! Tajā ir tik daudz gudrības, vadības, patiesības un viss cits, kas vajadzīgs, lai dzīvotu mērķtiecīgu un veiksmīgu dzīvi. Mums jāiesaista Vārdu savās lūgšanās, jāpasludina To ikvienā situācijā un apstākļos. Vārds “atzīt” nozīmē “teikt to pašu, ko..”. Tādejādi varam teikt, ka mēs atzīstam Vārdu, sakām to pašu, ko Dievs, mēs piekrītam Dievam. Ja tiešām vēlamies dziļas un dzīvas attiecības ar Dievu, mums ir jāpiekrīt Viņam, un nekas cits mums tajā nepalīdzēs tik ļoti, kā Viņa Vārda atzīšana jeb pasludināšana. Šāda atzīšana padziļina mūsu zināšanas par Vārdu, kā arī ticību Dievam, kas, savukārt, palielina mūsu lūgšanu precizitāti un efektivitāti.

Lai varētu atzīt Vārdu, mums tas ir jāiepazīst, jo mēs varam piekrist Dievam vienīgi tad, ja zinām, ko Viņš ir darījis un ko ir teicis. Es bieži satieku cilvēkus, kas lūdz Dievam kaut ko, kas tiem jau ir vai arī vēlas kļūt par to, kas jau patiesībā ir, un tad man gribas teikt – “Pārstāj šādas lūgšanas! Dievs jau ir paveicis to, par ko tu Viņam lūdz!” Nav vajadzības lūgt, lai Dievs tevi svētī, jo Viņš jau to ir darījis. Labāk būtu teikt – “Dievs, paldies, ka, atsaucoties uz Tavu Vārdu, es esmu svētīts!” Lūgšanas, kurās lūdzam Dievam pēc kaut kā tāda, ko Viņš jau ir darījis, ir absolūti liekas. Lūgšanā izlūdzot Dieva Vārdu vai pieminot, kas Tajā teikts, mēs pagodinām Viņa Vārdu, atgādinot paši sev, kas tad tajā ir teikts. Ikreiz, kad izrunājam Viņa Vārdu, no debesīm tiek atbrīvots spēks, kas spēj nest pārmaiņas uz zemes!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dieva Vārds, kas ticībā izskan no tavas mutes, ir viens no spēcīgākajiem ieročiem debesīs un virs Zemes.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon