Dievs ir mūsu avots, nevis pasaule

Dievs ir mūsu avots, nevis pasaule

“Bet, kas dod sēklu sējējam un maizi ēdējam, tas arī dos un vairos jūsu sēju un liks pieaugt jūsu taisnības augļiem.” — 2. Korintiešiem 9:10

Dieva finanšu sistēma nav tāda kā pasaules. Lai kas arī notiktu ap mums, mums nav jābaiļojas, jo Dievs mūs mīl.

Ja pasaules finanšu sistēma ļoti bieži ir nepastāvīga, tad Dieva mīlestība nekad nemainās, un vienmēr ir mūsu dzīves stiprais pamats. Mēs varam dzīvot ar pārliecību – lai kas arī notiktu, Dievs vēlas mums palīdzēt un darīs visu iespējamo, lai apmierinātu pat mūsu visparastākās ikdienas vajadzības.

Otrajā vēstulē Korintiešiem 9:10 ir uzsvērts, ka Dievs dos maizi ēdājam un parūpēsies par mūsu vajadzībām.

Dievs ir Tas, kurš apmierina mūsu vajadzības. Mūsu darbs nav mūsu avots – tas ir Dievs! Tāpēc mums nav jāpadodas bezcerībai, kad pazūd darbs vai ieguldījumi, jo Dievs nav ierobežots. Viņš var parūpēties par mums arī citos veidos – pat veidos, par kādiem mēs paši nekad nebūtu iedomājušies.

Mateja 6:26 mēs tiekam iedrošināti – ja jau Dievs rūpējas par putniem, tad mēs varam ticēt, ka Viņš parūpēsies arī par mums. Vai tu tici, ka Dievs var par tevi parūpēties?

Lūgšanas piemērs

“Dievs, paldies, ka Tu esi uzticams Avots un vienmēr parūpējies par manām vajadzībām. Lai kas notiktu, es paļaujos uz Tevi, jo tikai Tu vari apmierināt manas vajadzības.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon