Dievs ir vienīgais neizsmeļamais avots

“Meklē savu prieku savā Kungā, tad Viņš tev dos, pēc kā tava sirds ilgojas!” — Psalms 37:4

Dievs ir radījis cilvēkus, lai mēs būtu laimīgi un ar sevi apmierināti. Patiesībā ir svarīgi, ka jūtamies ar sevi apmierināti, citādi ar laiku mūsos attīstīsies neveselīgas un nekontrolējamas uzvedības izpausmes, ar mērķi izjust tik ļoti vēlamās emocijas un sajūtas.

Padomā par to! Cilvēks, kurš ir atkarīgs no narkotikām, iespējams, sāka tās lietot, jo viņa sāpes bija tik dziļas, ka vēlme no tām atbrīvoties, kaut tikai īslaicīgi, bija pārāk spēcīga. Tieši tas pats attiecas uz dzeršanu vai pārēšanos. Ja mūsu sirdīs nerodas labās sajūtas, mēs tiecamies tās radīt ar ārējiem faktoriem.

Dievs mūs ir tādus radījis, un Viņš ir vienīgais, kurš var mūs piepildīt. Ja meklējam pašnovērtējumu un labo pašsajūtu ārpus Dieva, tad jau sanāk, ka aizvietojam oriģinālu ar kaut ko lētu un neiedarbīgu.Lai arī kādas šodien būtu tavas emocionālās vajadzības, zini, ka tikai Dievs var tās apmierināt. Viņš ir vienīgais mūžīgais dzīvības avots. Ej pie Viņa jau šodien – vienīgi Viņš var tevi piepildīt.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu tērēt savu laiku, dzenoties pēc lētiem aizvietotājiem. Tu esi vienīgais, kurš spēj patiesi piepildīt. Parādi man, kā katru dienu atrast patiesu iepriecu un piepildījumu vienīgi Tevī.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon