Dievs spēj augšāmcelt visus tavas dzīves Lācarus

“Jēzus viņai saka: “Vai Es tev nesacīju: ja tu ticēsi, tu redzēsi Dieva varenību?”” — Jāņa 11:40

Vai atceries, ka Jēzus apciemoja Martu un Mariju četras dienas pēc viņu brāļa nāves? Kad Viņš beidzot bija ieradies, Marta teica: “Kungs, ja Tu būtu bijis šeit, mans brālis nebūtu miris!” (Jāņa 11:21).

Skaidrs, ka Marta bija tuvu izmisumam. Tad “Jēzus viņai saka: “Tavs brālis celsies augšām!” Marta saka Viņam: “Es zinu, ka viņš celsies augšām, kad miroņi celsies augšām, pastarajā dienā.” (23.-24. pants). Es nedomāju, ka viņa saprata, ko Jēzus teica. Viņa pieņēma, ka kaut kad nākotnē tas varētu notikt, nevis tagad, te un tūlīt. Viņa vairs nesagaidīja, ka šī situācija varētu mainīties.

Daudzi no mums ir kā Marta – iestiguši savās problēmās, neapzinoties, ka Dievs var visu pavērst citādi. Jēzus augšāmcēla Lācaru no mirušajiem, un Viņš spēj augšāmcelt arī „Lācarus” tavā dzīvē; tās varētu būt atjaunotas attiecības, izlaušanās finansēs vai veselības jomā, atbrīvošanās no apstākļiem, kas tevi kavē piepildīt Viņa gribu tavai dzīvei. Lai kāda būtu tava vajadzība, ar Dievu viss ir iespējams! (sk. Marka 10:27)

Nezaudē cerību. Iespējams, tev šobrīd sāp, bet Dievs katrā vētrā spēj rast jaunu sākumu. Tici Dievam un vēro, kā Viņš tavā dzīvē atklās Savu godību.

Lūgšanas piemērs

“Kungs, es zinu, ka ikkatru manas dzīves situāciju Tu vari vērst Sev par godību. Tā vietā, lai pazustu savās grūtībās, es uzticēšos, ka Tu augšāmcelsi arī manas dzīves “Lācarus”.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon