Dievs vadīs tavu ceļojumu

Dievs vadīs tavu ceļojumu

“Tas Kungs dara drošus vīra soļus, un Viņam ir prieks par viņa ceļu.” — Psalms 37:23

Kristieša dzīvi var salīdzināt ar ceļojumu. Svētais Gars ir mūsu ceļvedis. Viņš katru dienu mūs vada. Un Viņš vienmēr vada uz pašu labāko. Lai mēs piedzīvotu veiksmīgu un baudāmu ceļojumu, ir jāiemācās Viņam sekot.

Ko tad īsti nozīmē sekot Dievam? Principā, tas nozīmē Viņam paklausīt, sekot Viņa vadībai un darīt, ko Viņš licis.

Tik bieži mēs aizsteidzamies Dievam pa priekšu. Mums šķiet, ka zinām labāko ceļu, kļūstam nepacietīgi, gaidot uz Viņa nolikto laiku, un nogriežamies nepareizajā ieliņā, jo tā šķiet ātrāk.

Problēma ir tajā, ka mūsu izvēlētais ceļš vienmēr ieved strupceļā, un mums beigās nākas atgriezties līdz pat tai vietai, kur izvēlējāmies nepareizo ceļu.

Labās ziņas ir tās, ka Dievs vienmēr ir gatavs atkal uzņemties vadību un parādīt mums pareizo ceļu.

Dievs ir sīki un smalki izplānojis mūsu dzīves ceļojumu. Mums atliek vien izprast, cik dziļi Viņš mūs mīl, un apzināties, ka Viņš ir labs un taisns. Mēs varam Viņam uzticēties.

Mēs varam uzticēties, ka Viņš mūs vedīs ceļā, kas mums ir pats labākais. Mēs varam uzticēties, ka Viņš mūs palabos, ja būsim novirzījušies, un vadīs atpakaļ uz pareizā ceļa. Mēs varam Viņam uzticēties, ka tiem, ko satiekam savā ceļā, tur ir tiešām jābūt. Mēs varam uzticēt Viņam visu savu dzīvi.

Seko Svētā Gara vadībai, jo Viņš zina ceļu un vienmēr būs tev blakus. Uzticies, ka Viņš aizvedīs tevi uz skaistu galamērķi, ko ir iecerējis tavai dzīvei vēl pirms tu biji piedzimis. Un izbaudi savu ceļojumu!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tavā Vārdā ir teikts, ka Tu vadi taisnā ceļu. Es ticu, ka Tu vadīsi arī manu dzīves ceļojumu, un es zinu, ka Tu vienmēr būsi ar mani, lai brīžos, kad novirzos no ceļa, mani atkal vestu atpakaļ un iedvesmotu turpināt pareizā virzienā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon