Dievs var atbrīvot

“Un Dāvids turpināja un sacīja: “Tas Kungs, kas mani ir izglābis no lauvas un no lāča ķetnām – tas mani izglābs arī no šī filistieša rokas.” Tad Sauls sacīja: “Ej tad arī! Tas Kungs lai ir ar tevi!” — 1. Samuēla 17:37

Krīzes brīžos bieži vien mūs pārņem sajūta, ka Dievs nespēj atbrīvot. Lai stiprinātu savu ticību, pārdomā šos Bībeles stāstus par brīžiem, kad Dievs ir atbrīvojis Savus bērnus no viņu ciešanām.

1. Samuēla 17:37 redzam, ka Dāvids zināja, ka spēj sakaut Goliātu, jo Dievs viņu jau iepriekš bija pasargājis no lauvas un lāča.

Daniela grāmatas 3. nodaļā Sadrahs, Mesahs un Abed-Nego atteicās paklausīt ķēniņa pavēlei zemoties viņa radītajam elkam un turpināja pielūgt Dievu. Šī iemesla dēļ viņus iemeta degošā ceplī, kas bija uzkarsēts pat septiņreiz stiprāk kā parasti. Tomēr Dievs viņus pasargāja no šī soda tik lielā mērā, ka viņu drēbes pat neoda pēc dūmiem! Viņš pats nostājās viņiem blakus uguns svelmē!

Daniels ir vēl viens piemērs Dieva vēlmei un spējai pasargāt. Iemests lauvu bedrē savas ticības dēļ Dievam, Daniels piedzīvoja tādu Dieva aizsardzību, ka iznāca no bedres bez nevienas skrambiņas, atstājot savus ienaidniekus pilnībā sakautus (sk. Daniela 6).

Vai pamanīji, kā tas notiek? Kad Dieva vīri un sievas sper soli ticībā, darot to, ko Dievs vēlas, lai viņi darītu, Viņš atbild un dāvā uzvaru. Dievs spēj pasargāt Savus bērnus no jebkādiem apstākļiem. Zini, ka Viņa spēks atbrīvot ir daudz lielāks par tavām problēmām.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, atkal un atkal Tu pasargā Savus bērnus no grūtībām, un es zinu, ka Tu mani nepievilsi arī tagad. Tu esi vairāk kā spējīgs tikt galā ar manu situāciju, tāpēc es uzticēšos Tev.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon