Dievs vēlas tevi vest dziļāk

Dievs vēlas tevi vest dziļāk

Dod sapratīgajam, tad viņš kļūs savās atziņās vēl dziļāks; pamāci taisnīgo (to, kas ir taisns, arī Dieva priekšā), tad viņš vēl vairāk pieņemsies mācībā. (Salamana Pamācības 9:9)

Lai arī Dievs vēlas, lai mēs dzīvotu priekpilnu, apmierinātu dzīvi, reizēm Viņš rada arī neapmierinātību jeb sajūtu, ka kaut kas nav īsti kārtībā, jo Viņš vēlas, lai mēs pārstātu darīt kādas lietas un sāktu rīkoties citādāk. Viņš vēlas mūs mudināt meklēt Viņu, lai Viņš varētu mūs vest dziļāk.

Dievs vienmēr vēlas redzēt, ka mēs kļūstam stiprāki, ejam dziļāk un tuvāk Viņam. Visbiežākais veids, kā Viņš mūs vedina uz izaugsmi, ir mudinot pamest to vietu, kur iepriekš esam jutušies ērti un droši. Pārāk liels komforts uz pārāk ilgu laiku var arī nozīmēt, ka esam pārstājuši augt. Ja jūti sirdī nerimstošu rosīšanos, ko nespēj nosaukt vārdos, jautā Dievam, kas īsti notiek, un velti laiku, lai sagaidītu Viņa atbildi.

Laiks, ko pavadām ar Dievu, ir ārkārtīgi nozīmīgs mūsu izaugsmei un briedumam, tomēr mums jāsaprot, ka nevaram turpināt rīkoties, kā esam ieraduši, un sagaidīt, ka varēsim piedzīvot no Dieva ko jaunu. Man ir bijuši posmi, kad Bībeles lasīšana bija kļuvusi kā smags darbs, un tie bija daži mēneši, kad Dievs vienkārši aicināja mani lasīt citu tulkojumu. Un šīs nelielās izmaiņas ļāva man augt, jo es spēju paraudzīties no cita skatu punkta. Sātans mēģināja mani nosodīt, jo es negribēju lasīt Bībeli, bet Dievs tikai centās mani pamudināt pamainīt izvēlēto Bībeles tulkojumu. Kādu dienu es sajutos garlaikota un nespēju lūgt, tāpēc nomainīju krēslu, kur parasti to daru, un pēkšņi es pamanīju savā darba kabinetā lietas, kas tur stāvējušas jau gadiem, bet par kurām biju aizmirsusi. Nelielas izmaiņas lika man paraudzīties no pavisam cita skatu punkta, un Dievs man varēja pasniegt šo garīgo mācību tikai tāpēc, kas es apsēdos citā krēslā.


Dieva vārds šodienai:

Nebaidies pastumt savu krēslu citur.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon