Ļoti spēcīga lūgšana

Ļoti spēcīga lūgšana

“Bet Es jums saku: mīliet savus ienaidniekus un lūdziet Dievu par tiem, kas jūs vajā.” (MATEJA 5:44)

Viena no spēcīgākajām lūgšanām, ko tu vari lūgt, ir lūgšana par saviem ienaidniekiem. Ja vēlies atrast kādu lūgšanu milzi, meklē cilvēku, kurš aizlūdz par saviem ienaidniekiem. Es ticu, ka tad, ja spējam aizlūgt par tiem, kas mūs ir aizvainojuši vai nodevuši, Dievs mūs bagātīgi svētīs.

Atceries Ījabu? Arī viņam nācās lūgt par saviem draugiem pēc tam, kad tie bija viņu dziļi sāpinājuši un pievīluši. Uzreiz pēc šīs aizlūgšanas Dievs sāka atjaunot viņa dzīvi. Patiesībā Dievs viņam atdeva divreiz vairāk, kā viņš bija zaudējis (sk. Ījaba 42:10)! Lūgšana par kādu, kas mūs ir sāpinājis, ir ļoti spēcīga, jo tajā mirklī mēs mīlestībā ejam pretim šim cilvēkam un paklausām Dieva Vārdam.

Šodienas pantā mēs varam dzirdēt Dieva balsi. Uz ko Jēzus mūs šajā pantā aicina? Viņš liek mums lūgt par saviem ienaidniekiem. Kad tu domā par tiem, kas tevi ir izmantojuši, sāpinājuši, apvainojuši vai aprunājuši – nenolādi, bet svētī! Lūdz par viņiem. Dievs zina, ka nav viegli svētīt savu ienaidnieku, un, ka tu varbūt to necik negribi darīt. Tomēr nedari to, tāpēc ka sajūti pēkšņu mīlestību, dari to, tāpēc ka mīli Dievu. Izvēloties lūgšanu un svētību lāsta vietā, garīgajā pasaulē ir ārkārtīgi spēcīgs paziņojums, un tā rezultātā Dievs tavā dzīvē darīs varenus darbus.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Neļauj ļauniem cilvēkiem novest tevi līdz viņu līmenim, kārdinot tevi rīkoties tāpat.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon