Patīkama nasta

Patīkama nasta

“Un taču pievērsies, lūdzu, Tu, Kungs, Israēla Dievs, Sava kalpa lūgšanām un piesauksmēm, lai Tu uzklausītu tos saucienus un tās lūgšanas, kādas Tavs kalps šodien šinī vietā raida pie Tevis.” (1. ĶĒNIŅU 8:28)

Reizēm, lūdzot par citiem, tu sajutīsi to, ko kādi sauc par aizlūgšanu nastu. Nasta ir kas tāds, kas ieguļas tavā sirdī ar noteiktu smagumu un nozīmīgumu; tas ir kaut kas, par ko Dievs tevi mudina lūgt, kaut kas, ko tu tik vienkārši nevari no sevis nokratīt. Reizēm Dievs uz tevi runā, izskaidrojot, kas tā ir par nastu. Tomēr citās reizēs tu pat nezini, kas ir šī nasta vai to izproti tikai daļēji – viss, ko tu zini, ka tev ir jālūdz.

Daļa cilvēku ir aicināti uz biežām aizlūgšanām. Mans vīrs ļoti daudz lūdz par Ameriku. Es pazīstu cilvēkus, kas nemitīgi lūdz par Izraēlu. Kāda sieviete man pastāstīja, ka lūdz par armijas veterāniem, kas atgriežas no kara zonām. Es ticu, ka Dievs ir parūpējies, ka katra pasaules vajadzība ir aptverta ar lūgšanu. Mums nav visiem jālūdz par vienu un to pašu, citādi ne visas vajadzības tiktu šādā veidā izlūgtas. Pievērs uzmanību tam, ko Dievs liek tavā sirdī, un lūdz par to.

Viens no veidiem, kā Dievs runā uz mums, ir, dodot mums šādas lūgšanu nastas par citiem. Bieži tas notiek pat bez vārdiem, tikai kā smaguma un raižu sajūta par konkrētiem cilvēkiem. Kad to sajūti, Viņš tevi mudina iestāties lūgšanās. Pievērs uzmanību nastām, ko Viņš tev uztic, un esi uzticams lūgt, kad Viņš tevi uz to aicina.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Lūdzot par citiem, atceries, ka Dievs ir atradis kādu, kas lūdz arī par tevi.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon