Dzenies pēc miera!

Dzenies pēc miera!

“Novērsies no ļauna un dari labu! Meklē mieru un dzenies pēc tā!” — Psalms 34:15

Kas tev liek zaudēt mieru? Tas var būt jebkas – kavēšanās, satiksmes sastrēgumi, izlieta kafija. Tieši tāpēc ir tik svarīgi katru dienu vingrināties dzīvot mierā. Piemēram, tev jānolemj, kad ir īstais brīdis aizvērt savu muti vai nepaturēt sevī aizkaitinājumu. Tāpat tev jāpieņem, ka reizēm tev nav taisnība, un tas ir normāli.

Tu nevari sēdēt rokas klēpī salicis, vēlēdamies, ka velns vienkārši tevi atstās mierā, un apkārtējie beidzot sāks darīt to, ko tu vēlies. Bībelē mēs tiekam aicināti aktīvi dzīties pēc miera. Tev jāielaiž savā prātā ilgas aktīvi dzīties pēc tā.

Lai Dieva Vārds mūsu dzīvē varētu nest augļus, tam jātiek iesētam mierpilnā sirdī. Visiem ticīgajiem ir uzdevums saglabāt miera garu, lai Dievs varētu mūsos un caur mums izplatīt Savu Vārdu.

Vai tu ilgojies savā dzīvē pēc izlaušanās, bet no pārmaiņām nav ne miņas? Iespējams, tas ir tāpēc, ka tu nedzīvo mierā. Es mudinu tevi – ilgojies pēc miera, meklē to un dzenies pēc tā ar visu savu spēku!


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es vairs nevaru neko nedarīt, gaidot, ka miers atnāks pats no sevis. Es gribu aktīvi pēc tā dzīties. Parādi man, kā dzīties pēc Tava miera.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon