Gara vadīts

Gara vadīts

“Ja dzīvojam [Svētajā] Garā, tad arī staigāsim Garā. [Ja Svētajā Garā mums ir dzīve Dievā, tad attiecīgi dzīvosim, ļaujot Garam noteikt mūsu rīcību.]” (GALATIEŠIEM 5:25)

Šodienas pantā runāts par dzīvi un staigāšanu Garā, kas, principā, ir tas pats, kas sekošana Gara vadībai. Savu vadību mums piedāvā ļoti daudz kas – cilvēki, velns, miesa (mūsu pašu miesa, prāts, griba un emocijas), kā arī Svētais Gars. Šajā pasaulē uz mums runā ļoti daudzas balsis, un bieži vien vairākas no tām runā vienlaicīgi. Ir ārkārtīgi svarīgi iemācīties sekot Svētā Gara vadībai. Atceries – Viņš zina Dieva gribu un tika sūtīts mājot mūsos, lai mums palīdzētu kļūt par cilvēkiem, kādus Dievs mūs ir radījis būt, un lai mēs iegūtu visu to, ko Viņš ir paredzējis mums dāvāt.

Svētais Gars mājo mūsos, lai mums palīdzētu. Ne vienmēr mēs esam gatavi pieņemt Viņa palīdzību, bet, paldies Dievam, Viņš ir neatlaidīgs un nekad neatmet mums ar roku. Mums katru dienu vajadzētu pienest savu dzīvi Viņam un no sirds lūgt – “Svētais Gars, Tu esi aicināts ikvienā manas dzīves jomā.”

Ja tu ieaicināsi Svēto Garu ikvienā savas dzīves jomā, Viņš tiešām arī atnāks. Viņš runās uz tevi, vadīs tevi, palabos tevi, palīdzēs, dos spēku un padomu. Arī citi spēki var censties tevi vadīt, bet Svētais Gars dāvā spēku tev tiem atteikt un ļauj tev sekot Viņam.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Pajautā sev, kas vada tavu dzīvi? Vai tas esi tu pats, citi cilvēki, emocijas, sātana meli vai tomēr Svētais Gars?

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon