Dzīve, kas svētī citus

Dzīve, kas svētī citus

“Tad nu, kamēr mums ir laiks, darīsim labu visiem, bet sevišķi ticības biedriem.” — Galatiešiem 6:10

Es ticu, ka viena no mūsu, kā kristiešu, lielākajām iespējām ir nest nozīmīgas pārmaiņas citu cilvēku dzīvē. Manas kalpošanas laikā Dievs man ir dāvājis iespēju sludināt Viņa Vārdu daudziem cilvēkiem, kuri meklē padomu.

Tomēr es nedomāju, ka tā ir tāda īpaša iespēja, ko Dievs ir dāvājis tikai man. Ikvienam, arī tev ir iespēja būtiski ietekmēt kāda cita dzīvi. Ikreiz, kad tu kādam kalpo un ieguldi savu laiku kāda cita dzīvē, tu nes izmaiņas šajā pasaulē – gan savējā, gan otra cilvēka.

Galatiešiem 6:10 mēs tiekam mudināti būt par svētību ikvienam, ko Dievs liek mūsu dzīves ceļā. Mēs esam aicināti celt citus ticībā, nebaidoties runāt patiesību mīlestībā.

Es ticu, ka Dievs grib, lai mēs būtu kas vairāk, kā tikai dzīves skatītāji. Viņš vēlas, lai mēs patiesi mīlētu citus, lai mums rūpētu apkārtējie, un mēs būtu gatavi ieguldīt viņu dzīvē arī gabaliņu no sevis. Jēzus vārdā mums jāceļ apkārtējie, lai viņi varētu pieaugt un pēc tam aizsniegtu vēl citus pazudušos.

Kāds vēro arī tevi, vai tu to apzinies, vai nē. Tavs dzīvesveids ietekmē tos, kas ir tev blakus, un viņiem jāierauga Dieva mīlestība tavā ikdienas uzvedībā.

Būs reizes, kad mēs kļūdīsimies un tad atliek vien pateikties Dievam par Viņa piedošanu, tomēr mums ir arī jāsaprot, ka bieži vien kādam esam vienīgā liecība par Dievu.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, katra diena ir kā jauna iespēja, ko esi man dāvājis ar Tavu mīlestību uzrunāt, svētīt un ietekmēt kādu citu. Es gribu dzīvot par svētību citiem, parādot, kāda ir dzīve, kuras centrā esi Tu, Dievs.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon