Esi izlēmīgs!

“Bet pār visām lietām, mani brāļi, nezvēriet ne pie debesīm, ne pie zemes, ne citu kādu zvērestu; bet jūsu jā lai ir jā un nē – nē, ka nekrītat sodā.” — Jēkaba 5:12

Neizlēmība ir nožēlojams stāvoklis, un pavisam noteikti nav vienkāršas dzīves auglis. Apustulis Jēkabs ir teicis, ka neizlēmīgs vīrs ir nepastāvīgs visos savos ceļos.

Neizlēmība, kas rodas, jo baidies pieņemt nepareizo lēmumu, nekur tevi neaizvedīs. Kā tev šķiet, cik daudz laika mēs izniekojam, kad nevaram izlemt, ko iesākt?

Pārāk bieži mēs apviļājam katru no iespējamām izvēlēm, tā vietā, lai beidzot pieņemtu lēmumu un ietu uz priekšu. Varbūt tas ir vienkāršs piemērs, bet padomā – kad no rīta stāvi pie atvērta skapja, aplūkojot visas savas drēbes, vienkārši izvēlies kaut ko un apģērbies. Nepārģērbies atkal un atkal, lai nenokavētu darbu!

Ļauj man tevi iedrošināt sākt pieņemt lēmumus, neapšaubot sevi un neuztraucoties par izdarītajām izvēlēm. Neesi dalīts savās domās vai pārlieku neizlēmīgs, jo, ja apšaubīsi katru lēmumu pēc tam, kad esi to jau pieņemis, tu zaudēsi prieku un nespēsi izbaudīt ne minūti savas dzīves. Izdari labāko lēmumu, ko spēj, un uztici iznākumu Dievam.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, paldies, ka Tu man atgādini, ka neizlēmība mani nekur nevar aizvest. Palīdzi, lai mans “jā” ir “jā” un “nē” ir “nē”. Es zinu, ka nevaru kļūdīties, ja pieņemu labāko lēmumu, ko tajā brīdī spēju, atstājot iznākumu Tavā ziņā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon