Mūžīgie augļi

Mūžīgie augļi

“Kā Tēvs Mani ir mīlējis, tā[pat] Es jūs esmu mīlējis: palieciet Manā mīlestībā [palieciet Viņa mīlestībā ar Mani]!” (JĀŅA 15:9)

Es nekad neaizmirsīšu dienu, kad Deivs nolēma, ka pienācis laiks atzarot skaisto, veco koku pie mūsu mājas. Daži tā zari bija jau nokaltuši, un koks bija manāmi sasvēries uz sāniem. Es pat īsti nepievērsu uzmanību, kad viņš paziņoja, ka ir pieaicinājis profesionāļus, lai koku iztīrītu un atzarotu. Toties, kad ierados mājās, biju nikna, redzot, kā vīri ar lielajiem zāģiem bija apstrādājuši manu koku.

Deivs teica: “Pagaidi līdz nākamajam gadam. Tas atkal būs skaists!”

Bet man nepatīk gaidīt.

Un man nepatika skatīties uz koku, kas vēl vakar zaļoja un kuploja manas mājas priekšā, bet tagad līdzinājās zobu bakstāmajam. Un tomēr Deivam bija taisnība. Nākamajā gadā koks bija vēl skaistāks kā iepriekš, pietiekami stiprs, lai turētos pretim vētrām vēl daudzus nākamos gadus; tas nesa daudz vairāk augļu kā jebkad iepriekš. Šis ir ideāls piemērs tam, kā Svētais Gars darbojas mūsu dzīvē – arī Viņa veiktā atzarošana pie mūsu sirds mūsos rada skaistumu, spēku un dara mūs auglīgākus.

Vēstulē Galatiešiem, 5. nodaļā ir uzskaitīti miesas grēki un Gara augļi. No šīs rakstu vietas mēs redzam, ka ir svarīgi, ka mūsu miesa tiek regulāri atzarota, lai mūsos būtu aizvien vairāk vietas labiem augļiem. Gluži kā mans koks, arī mēs reizēm sašķiebjamies, pazaudējam līdzsvaru, un Dievam nākas mūs atkal iztaisnot. Mums vajadzētu būt pateicīgiem, ka esam Dievam gana svarīgi, lai Viņš mūs pieskatītu un palīdzētu kļūt labākiem. Lūdz, lai Dievs regulāri aprauga tavu sirdi ar Savām zaru šķērēm, lai arī tu vari nest bagātākus un gardākus augļus.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Pārmācība nekad nešķiet jauka, tomēr mums visiem patīk augļi, kas baudāmi pēc tās.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon