Iemācies atpazīt

Iemācies atpazīt

“(Ja tu ar lielu) neatlaidību sauktu pēc tās (saprašanas) un no visas sirds pēc tās lūgtos, (..) tad tu sapratīsi bijību Tā Kunga priekšā un iegūsi Dieva atziņu.” (SALAMANA PAMĀCĪBAS 2:3-5)

Aizvien tuvojoties Dievam, mēs varam sagaidīt, ka mūsos nostiprināsies patiesa izpratne. Tā ļauj iedziļināties un ieraudzīt kaut kā cēloni. Ne vienmēr viss ir tā, kā izskatās, tāpēc šāda izšķiršana ir ļoti noderīga. Ja mūsu sirdis ir spējīgas izšķirt labo no sliktā, mēs spēsim izvairīties no liekām nepatikšanām. Es iedrošinu tevi regulāri lūgt pēc šādas saprašanas.

Ja pieņemam lēmumus, balstoties ārējos apstākļos, savās mirkļa pārdomās vai sajūtās, diemžēl pieņemsim daudzus negudrus lēmumus, pat ja kaut kas pirmajā mirklī šķiet labs. Ja dziļi sirdī rodas piesardzības sajūta, kas liek apstāties, tad nogaidi un lūdz, lai Dievs tevi vada caur Svēto Garu, dāvājot tavam garam spēju izšķirt un saprast. Nekad nerīkojies, ja tev sirdī nav miera un gars nespēj rast drošības sajūtu.

Šodienas pantā mēs tiekam iedrošināti izprast Tā Kunga bijību. Tas nozīmē parādīt cieņu tam, ko Viņš tev atklāj, pat ja tavs prāts neko no tā vēl nesaprot. Ļauties Gara vadībai nozīmē mācīties cienīt to veidu, kādā Dievs bieži runā, proti, caur šo izšķiršanu un sirds saprašanu, tāpēc turpini pēc tās lūgt un to trenēt.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Nepieņem lēmumus, balstoties vien prāta zināšanā. Ieklausies arī savā sirdī, iespējams, tās iekšējā gudrība vēlas tev ko pateikt.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon