Klausies ar savu garu

Klausies ar savu garu

“Gars dara dzīvu [Viņš ir dzīvības devējs], miesa neder nenieka [tā nenes nekādu ieguvumu]; vārdi (patiesība), ko Es jums runāju, ir gars un dzīvība.” (JĀŅA 6:63)

Nereti mūsu pašu griba, prāts vai emocijas traucē spējai sadzirdēt Dieva balsi. Kad cenšamies sadzirdēt Dievu un Viņam paklausīt, mums var uzbrukt negatīvas domas un novest gandrīz līdz padošanās punktam. Tomēr, ja spējam klusināt savu prātu un ieskatīties sirdī, Dievs apstiprinās to, ko ir uz mums runājis. Mēs jutīsim Viņa atbildi kopā ar mieru un pārliecību ienākam dziļi sirdī, kur mīt Svētais Gars.

Man reiz bija kāda tikšanās, kuras organizēšanā es biju ielikusi daudz pūļu, lai tās apmeklētājiem šis laiks būtu noderīgs un īpašs. Lai arī šķita, ka visi to izbauda, manā galvā skanēja balss – “Neviens caur šo nav svētīts, un vairums nožēlo, ka vispār atnākuši.”

Es jutos kā nožēlojama neveiksminiece, lai arī zināju, ka tāda nav Dieva griba; es norimu, apklusu, lai ieklausītos, ko Svētais Gars man teiks. Tajā pašā mirklī es sadzirdēju to kluso, maigo balsi, dziļu pārliecību, kas teica – “Ja cilvēki negribētu šeit būt, neviens nebūtu atnācis. Ja kādam te nepatiktu, viņš būtu aizgājis. Es devu tev vēsti, ko sludināt, un Es nekad nevienam nelieku sludināt ko nederīgu, tāpēc neļauj sātanam nozagt tava darba prieku.” Ja es nebūtu ieklausījusies, tad būtu turpinājusi mocīties nožēlā, bet Dieva vārds man nesa dzīvību.

Mēs dzirdam Dievu caur savu garu, nevis prātu. Neaizmirsti to un vienmēr atrodi laiku apstāties un pajautāt Dievam, ko tieši Viņš tev saka.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dieva vārds vienmēr nes dzīvību.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon