Gudrība sauc pēc tevis

“Tiešām, tā stāv kalnu augstumos atklāti ceļā un pat ielas malā. Pie pilsētas vārtiem, kur tajos var ieiet pa durvīm, viņa skaļi kliedz.” — Salamana Pamācības 8:2-3

Savas dzīves ceļā mums nākas pieņemt ļoti daudzus un dažādus lēmumus, tomēr, ja pieņemam tos savās emocijās vai, balstoties tajā, ko mēs paši domājam un jūtam, vienmēr iekļūsim nepatikšanās.

Dievs vēlas, lai mēs pieņemtu gudrus lēmumus. Es ticu, ka cilvēka gudrība slēpjas spējā izvēlēties šobrīd to, ar ko būsim apmierināti vēlāk.

Salamana pamācībās ir teikts, ka gudrība sauc pēc mums. Tev jādzīvo Dieva gudrībā, saprotot, ka šodien izdarītās izvēles ietekmēs tavu rītdienu. Tik daudz cilvēku nespēj pilnībā izbaudīt dzīvi, jo vienmēr risina sarežģījumus, kas radušies gudrības trūkuma dēļ.

Nerīkojies muļķīgi, cerot, ka mistiskā veidā viss izvērsīsies labi. Gudrība netur īkšķus; tā iegulda nākotnē. Gudrība nesamierinās ar tūlītēju apmierinājumu. Tā vietā, tā seko Dievam uz labāku rītdienu.

Kā ir ar tevi? Vai tu šodien dzīvo gudrībā? Ja nē, tad labā ziņa ir tā, ka gudrība jau sauc tavu vārdu. Dievs ir gatavs un vēlas tev dāvāt Savu gudrību. Vienkārši lūdz Viņam pēc tās un pieņem lēmumus, kas ir kā ieguldījums dievbijīgā nākotnē.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu izbaudīt dzīvi, nevis nemitīgi risināt problēmas, kas radušās gudrības trūkuma dēļ. Paldies, ka dāvā man Savu gudrību. Es izvēlos to pieņemt un izdarīt dievbijīgus lēmumus savai nākotnei.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon