Iegūsti Dieva redzējumu par tavas dzīves uzvaru

Iegūsti Dieva redzējumu par tavas dzīves uzvaru

“Un Tas Kungs tevi noliks par galvu, bet ne par asti, un tu būsi arvien augšā un nekad lejā, ja tu klausīsi Tā Kunga, sava Dieva baušļiem, ko es tev šodien pavēlu turēt un pildīt.”— 5. Mozus 28:13

Es savā dzīvē esmu piedzīvojusi dažas diezgan ievērojamas uzvaras. Dievs mani ir atbrīvojis no daudziem veciem grēkiem, važām un ieradumiem. Piedzīvotās brīvības līksme ir neaprakstāma, un Dievs vēlas, lai mēs visi to piedzīvotu.

Joprojām ir cīņas, kas man jāizcīna, šķēršļi, kas jāpārvar, un esmu droša, ka tādi ir arī tavā dzīvē. Es iedrošinu, ka tu izvēlies vienu no šādām cīņām, pie kuras sākt strādāt jau šodien.

Nākamais solis ir ieraudzīt sevi dzīvojam šajā uzvarā, ko vari iegūt caur Kristu. Padomā, kāda būs tava dzīve, kad būsi brīvs.
Vārdi no 5. Mozus 28:13 ir mans iedrošinājums. Mudinu tevi izlasīt visu šo nodaļu. Tās pamatdoma ir vienkārša – ja tu paklausīsi Dievam, Viņš tevi svētīs, savukārt, ja nepaklausīsi, būsi nolādēts. Diezgan spēcīgs un iedarbīgs pamudinājums, vai ne tā?

Man patīk sadarboties ar Dievu, lai uzvarētu kārdinājumus un neļautu ienaidniekam valdīt pār mani. Manuprāt, visaizraujošākie dzīves posmi iesākas ar vienkāršu lūgšanu – “Dievs, es gribu mainīties. Es gribu Tev izpatikt.”

Iegūstot šādu domāšanas veidu, tu vari atbrīvoties no viena ieraduma, tad nākamā, tad vēl viena, un pavisam drīz apjautīsi, ka dzīvo Kristus dotajā spēkā.

Nepavadi savu dzīvi, nepiedzīvojot pieaugsmes un pārmaiņu dāvāto prieku, citādi palaidīsi garām daudz kā laba, ko Dievs var caur tevi izdarīt.

Velti šodien laiku tam, lai iztēlotos, kāds cilvēks tu vēlies būt un sāc dzīties pēc Dieva brīvības. Dienu pēc dienas tu ar Dievu vari paveikt it visu!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es ticu, ka varu piedzīvot Tavu brīvību. Jau šodien es varu redzēt sevi brīvu Tevī. Dod man spēku dzīvot, lai izpatiktu Tev un darītu Tavu prātu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon