Lūgumi un izturība

Lūgumi un izturība

“Jums nav, tāpēc ka jūs nelūdzat Dievu.” (JĒKABA 4:2)

Dievs ir parūpējies par vienkāršu veidu, kā varam iegūt to, kas mums ir nepieciešams, bez īpašām pūlēm un raizēm. Šodienas pantā redzam, ka, iespējams, mums kaut kas nav, jo neesam pēc tā Dievam prasījuši. Lūgšanu nevar atbildēt, ja tā nav iepriekš lūgta; tātad mums vispirms ir jālūdz. Lūgšana, kurā izsakām savas vēlmes, tā arī tiek saukta – par lūgumu; un arī šāda veida lūgšanas ir svarīgas, jo Dievs nedara uz zemes neko, par ko kāds nav iepriekš lūdzis. Redziet, caur lūgšanu mēs topam par Dieva līdzstrādniekiem. Lūgšana vienkārši ir veids, kā mēs ar Viņu sadarbojamies garīgajā pasaulē, lai redzētu rezultātu fiziskajā pasaulē. Lūgšana atbrīvo debesu spēku uz zemes.

Ja mēs uz savām lūgšanām nesaņemam ātru atbildi, tad varbūt lūdzam pēc kaut kā tāda, kas nav saskaņā ar Dieva gribu mūsu dzīvei vai arī Dievs nogaida ar atbildi, jo nobriedina mūsu ticību, palīdzot veidot mūsu garīgos muskuļus. Mēs esam spiesti mācīties izturību un pacietību.

Ir svarīgi izteikt Dievam lūgumus un darīt Viņam zināmas savas vēlmes, nevis censties to visu īstenot savā spēkā. Tāpat mums jāuzticas Viņa gudrībai attiecībā uz to, kā un kad Viņš mums atbild. Lūgšana atver durvis un ļauj Dievam darboties, savukārt mūsu centieni kaut ko iegūt savā spēkā mūs vienīgi nokaitina un kavē Dievu. Viņš gaida, kad mēs prasīsim un uzticēsimies Viņa ceļiem un Viņa laikam. Kad to darām, Viņš varēs darīt mūsu labā varenus darbus!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs vēlas tavā labā paveikt vairāk, kā tu spēj iedomāties, tāpēc sāc lūgt drosmīgi nekautrējoties.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon