Lūdz par citiem

Lūdz par citiem

“Tad nu es pamācu tevi vispirms turēt lūgšanas, pielūgšanas, aizlūgšanas, pateicības lūgšanas par visiem cilvēkiem.” (1. TIMOTEJAM 2:1)

Kad lūdzam, mēs gan runājam ar Dievu, gan klausāmies Viņā. Viens lūgšanu veids ir aizlūgšana, kad vienkārši lūdzam par kādu citu, nevis sevi. Tad mēs saucam uz Dievu, iestājoties par kādu citu, nesot otra vajadzības lūgšanā pie Viņa, un, reizēm, arī varam dzirdēt, kas Viņam par šo konkrēto situāciju ir sakāms. Aizlūgšana ir viena no svarīgākajiem lūgšanu veidiem, jo tik daudzi nelūdz paši par sevi vai pat nezina, kā to darīt. Kāpēc? Jo viņiem nav attiecību ar Dievu. Tāpat reizēm apstākļi ir tik grūti, stresa līmenis tik augsts, sāpes tik lielas, apjukums tik tumšs, ka cilvēks vairs nezina, kā vispār lūgt pats par sevi. Tikpat bieži var gadīties situācija, kad cilvēks ir lūdzis, lūdzis un lūdzis pats pat sevi un tam vairs nav palicis spēka un enerģijas.

Piemēram, reiz es apciemoju draudzeni, kas slimnīcā cīnījās ar vēzi. Viņa bija izcīnījusi varonīgu cīņu, bija lūgusi kā īsts ticības milzis, tomēr bija nonākusi punktā, kur vairs nebija tik stipra, lai lūgtu, kā to būtu gribējusi, un viņa man teica – “Džoisa, es vienkārši nespēju vairs lūgt.” Viņas draugiem vajadzēja lūgt viņas vietā – ne tikai lūgt par viņu, bet tiešām iestāties – lūgt viņas vietā, jo viņai tam vairs nepietika spēka.

Esmu droša, ka arī tavā dzīvē ir cilvēki, kuriem vajadzīga lūgšana, cilvēki, kuriem vajadzētu runāt ar Dievu un dzirdēt no Viņa. Es iedrošinu tevi lūgt, lai Viņš uzrāda, kuri ir šie cilvēki, un tad uzticīgi par viņiem arī lūgt.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Esi uzticīgs lūgšanās par cilvēkiem, kurus Dievs tev uzrāda.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon