Izbeidz cīņu

Izbeidz cīņu

“Jo miesas tieksmes ir pret Garu, bet Gara tieksmes ir pret miesu, jo šie divi viens otram stāv pretī, ka jūs nedarāt to, ko gribat.” — Galatiešiem 5:17

Lai sekmīgi piepildītu Dieva gribu savai dzīvei, mums jābūt pilniem apņēmības. Viena no vārda “apņemties” definīcijām ir šāda – “izbeigt cīņu, pieņemot autoritatīvu lēmumu vai pasludinājumu”. Šī definīcija mani iedrošina, jo es bieži izsaku šādus “pasludinājumus”, lai kādās jomās celtu savu apņemšanos.

Piemēram, kad esmu vāja un izjūtu kārdinājumu sākt sevi par kaut ko žēlot, es saku sev – “Nu, nē! Pārstāj žēloties un saņemies! Dievs mani mīl, un es visu spēju, Tā spēkā, kas mani dara stipru!”

Galatiešiem 5:17 redzam, ka miesa un gars viens otram stāv pretī. Atceries, apņemšanās definīcija sevī ietver domu par cīņas izbeigšanu. Tas ir svarīgi, jo, ja tu vēlies kaut kam nodoties, tev nāksies izbeigt šo mūžīgo cīņu starp miesu un garu.

Ne vienmēr tu jutīsies gana stiprs, lai saglabātu savu apņēmību, tomēr nepadodies, jo citādi attapsies ārpus Dieva gribas. Ja izjūti kārdinājumu padoties, izsaki “pasludinājumus”, kas balstīti Dieva Vārdā. Iedrošini sevi saglabāt apņēmību izbeigt cīņu starp savu garu un miesu, sekojot Viņa plānam.


Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, es gribu uzvarēt šo cīņu starp savu miesu un garu, bet es nevaru to paveikt bez apņemšanās. Stiprini mani un dod man pareizos “pasludinājumus”, lai nezaudētu iedvesmu un nekad nepadotos.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon