Izmaini lūgšanas definīciju

Izmaini lūgšanas definīciju

“Lūdziet bez mitēšanās Dievu.” — 1. Tesaloniķiešiem 5:17

Vai esat jebkad dzirdējuši šos bibliskos vārdus – “lūdziet bez mitēšanās?” Daudziem šie vārdi neliek mieru un izklausās neiespējami. Kā vispār iespējams nepārtraukti atrasties uz ceļiem un divdesmit četras stundas diennaktī aizvadīt lūgšanā?

Mums nepieciešama daudz precīzāka un specifiskāka lūgšanas definīcija. Pārāk bieži mēs uztveram lūgšanu kā ļoti konkrētu procesu, kas iesākas vienīgi tad, kad esam nošķīrušies klusā vietā, atslēgušies no visas pasaules.

Bet, vai tu apjaut, ka pat vienkārša doma, kas virzīta pretī Dievam, ir kā klusa lūgšana? Tā ir! Lūgšana ir saruna ar Dievu, un, kad Bībelē tiekam aicināti lūgt bez mitēšanās, patiesībā tiekam mudināti būt atvērtiem sarunai ar Dievu. Tā, protams, varētu būt divu stundu gara lūgšanu sesija vai arī pavisam vienkārša Viņa klātbūtnes apzināšanās savās ikdienas gaitās.

Dievs nepavisam nav sarežģījis lūgšanas procesu. Viņš ir paredzējis, ka lūgšana ir kā neatņemama, nepārtraukta mūsu ikdienas dzīves sastāvdaļa. Tāpēc šodien maini savu izpratni par to, kas ir lūgšana, lai vari piedzīvot prieku, ko sniedz nepārtraukta saziņa ar Dievu, kurš tevi tik ļoti mīl.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, palīdzi man mainīt savu izpratni par lūgšanu un parādi man, kā būt nepārtrauktā saziņā ar Tevi visas dienas garumā. Paldies par Tavu pastāvīgo klātbūtni manā dzīvē.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon