Izmanto gudri savu laiku

Izmanto gudri savu laiku

“Tad nu raugaities nopietni uz to, kā dzīvojat: nevis kā negudri, bet kā gudri; izmantojiet laiku, jo šīs dienas ir ļaunas!” — Efeziešiem 5:15-16

Laiks tiešām skrien vēja spārniem, vai ne tā? Bet ir arī tādi gadījumi, kad šķiet, ka laiks velkas kā gliemezis. Neatkarīgi no tā, cik ātri vai lēni laiks iet, katram no mums ir dots konkrēts laika daudzums, ko pavadīt šeit uz zemes. Paturot to prātā, gribu vaicāt – ko tu dari ar savu laiku?

Laiks ir tik liela dāvana no Dieva! Es katru dienu piedzīvoju, kā Viņš veltī laiku, lai mūs mainītu Savā līdzībā. Tad Savā žēlastībā Viņš dod mums laiku, lai varam nonākt vienisprātis ar Viņa darbu mūsu dzīvē, lai mēs spētu piedzīvot Viņa labestību.
Pajautā sev – “Vai esmu vienisprātis ar Dievu par to, ko Viņš dara manī? Vai arī man ir grūti to pieņemt, un es tam pretojos, cenšoties visu darīt pa savam?”

Varu tev teikt droši – ja tu cīnies pret Dievu, tu vienkārši iznieko savu laiku, bet, ja esi vienisprātis ar Viņu, tu izmanto savu laiku, lai piepildītu Viņa diženo plānu.

Atceries, Dievs ir žēlīgs. Viņš nesteidzas. Mums varētu šķist, ka Viņš pat kavējas, tomēr Savā labestībā Viņš vienkārši gaida, kamēr būsim vienisprātis ar to darbu, ko Viņš ir iesācis mūsos. Viņš neskrien bez apdomas. Viņš ir pacietīgs. Bet mana pretošanās vienīgi kavē manis paša izaugsmi.

Iespējams, šis ir labs laiks, lai mainītu savu dzīves skatījumu un pieņemtu iespēju dzīvot citādāk; iegūt jaunu dzīves redzējumu un atjaunot ticību Viņam, kurš vienmēr darbojas mūsos un vienmēr darbojas mūsu labā.

Es gribu tevi iedrošināt uzticēties Dievam un veltīt savu laiku, lai nonāktu vienprātībā ar to, ko Viņš dara tavā dzīvē. Ļauj, lai Viņš nosaka tavas dzīves mērķi. Pieņem savā sirdī, ka Viņam tavai dzīvei ir lieli plāni, neatkarīgi no tā, cik daudz laika Viņš tam izvēlējies veltīt; Viņš tevi mīl un vienmēr ir labākais nodoms tavai dzīvei.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es negribu izniekot savu laiku, ar Tevi cīnoties. Es gribu pavadīt savu laiku, esot vienprātībā ar to darbu, ko Tu dari manī. Paldies, ka ikreiz, kad sāku izniekot savu laiku, Tu vienmēr atgādini, ka mani mīli un ka Tevis noliktais laiks ir vislabākais.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon