Izmanto savu autoritāti!

“Redziet, Es jums esmu devis spēku, ka varat staigāt pāri čūskām un skorpioniem un katram ienaidnieka spēkam, un viss tas jums nekā nekaitēs.” — Lūkas 10:19

Jēzus nav apsolījis, ka nekad nenonāksim satraucošās situācijās. Jāņa 16:33 Viņš saka: „Pasaulē jums ir ciešanas…”, bet Viņš turpina, sakot, ka mums šī iemesla dēļ nav jāzaudē drosme, jo Viņš pasauli ir uzvarējis.

Šis pants māca, ka mums nav jāpazaudē miers, kā tas bieži notiek pasaulē. Jēzus ir atņēmis pasaulei spēku mums nodarīt ļaunu, tāpēc mēs varam uztvert dzīves grūtības un pašu dzīvi mierīgi un ar pārliecību.

Lūkas 10:19 teikts: „Redziet, Es jums esmu devis spēku (autoritāti) … pār katru ienaidnieka spēku, un viss tas jums nekā nekaitēs.” Šeit Jēzus mums saka, ka ir mūs apbruņojis, lai mēs spētu uzvarēt pasauli, gluži kā to izdarīja Viņš.

Lai arī mēs sastapsimies ar izaicinošām un satraukuma pilnām situācijām, ko ne vienmēr būs viegli uzvarēt, Jēzus apliecina, ka nekas no tā nespēj mūs uzvarēt, ja vien pieejam tam visam pareizi – pēc Viņa prāta. Izmanto varu, kas tev ir dota Kristū, un pārvari savus apstākļus!

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es pieņemu to varu un spēku, ko Tu man esi devis Kristū. Parādi, kā man dzīvot Tavā varā, pārvarot šīs pasaules izaicinājumus un grūtības, kā tas izdevās Jēzum.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon