Kā bērns

“Patiesi Es jums saku: ja jūs neatgriežaties (nemaināties un neaizvēršaties) un netopat kā [uzticīgi, mīloši, jauki, piedodoši] bērni, tad jūs [vispār] nenāksit Debesu valstībā.” (MATEJA 18:3)

Šodienas pantā bērni tiek raksturoti kā uzticīgi, mīloši, jauki un piedodoši. Padomā, cik daudz vairāk mēs izbaudītu savu dzīvi un attiecības ar Dievu un citiem cilvēkiem, ja attīstītu sevī kaut tikai šīs četras īpašības! Nav šaubu, ka Jēzum šīs īpašības ir ārkārtīgi svarīgas, jo Viņš saka, ka bez tām mēs neieiesim debesu valstībā. Nav iespējams vienlaicīgi baudīt Dieva valstības labumus un saglabāt sevī negatīvu attieksmi.

Domājot par Dieva balss dzirdēšanu, man jāatzīst, ka bērnišķa sirds ir ļoti svarīga, jo bērni tic tam, ko viņiem saka. Kādi teiks, ka bērni ir lētticīgi, proti, viņi tic pilnīgi visam, lai arī cik smieklīgi un absurdi sacītais izklausītos. Tomēr es nedomāju, ka bērni ir lētticīgi; manuprāt, viņi ir uzticīgi. Noteikti, Dievs nevēlas, ka mēs būtu lētticīgi vai naivi; Viņš sagaida, ka mēs kļūtu uzticīgi. Ir reizes, kad cilvēki, ko mīlam un kam uzticamies mūs pieviļ, un mūsos rodas kārdinājums vairs neuzticēties pilnīgi nevienam. Tomēr mēs nevaram likt visiem pārējiem maksāt par to, ko ir nodarījis viens cilvēks.

Pasaulē ir cilvēki, kuriem nevar uzticēties, bet ir arī daudz labu cilvēku, un mums ir jāatsakās sadzīvot ar aizdomu garu.

Dievs ir pilnībā uzticams. Diemžēl nevienam cilvēkam mēs nevaram uzticēties pilnībā, bez nosacījumiem, bet Dievam gan varam.

Dievs vēlas, ka tu ietu pie Viņa kā bērns, pilnībā Viņam uzticoties un ticot visam, ko Viņš tev saka; Viņš ir pilnībā uzticams.


Dieva vārds šodienai: Nepieļauj, ka viens vai divi slikti gadījumi valda pār visu tavu dzīvi.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon