Kā tu esi ticējis

Kā tu esi ticējis

“Un Jēzus sacīja virsniekam: “Ej, lai tev notiek, kā tu esi ticējis.” Un viņa kalps tapa vesels tanī pašā stundā.” — Mateja 8:13

Pirms daudziem gadiem es biju ārkārtīgi negatīva, pagātnē pārciestās ļaunprātīgas izmantošanas dēļ. Es sāku sagaidīt, ka citi mani sāpinās, un tā arī notika. Es sagaidīju, ka cilvēki būs negodīgi, un tādi viņi arī bija. Es baidījos ticēt, ka varētu notikt kas labs.

Man šķita, ka šādi es sevi pasargāšu no sāpēm, ja neticēšu, ka varētu notikt kas labs. Bet tad, kad es sāku studēt Dieva Vārdu un uzticēties, ka Dievs atjaunos manu dzīvi, es sāku saprast, ka šim negatīvismam jāpazūd.

Mateja 8:13 Jēzus saka, ka mums notiks tā, kā esam ticējuši. Man šķita, ka visa pasaule ir slikta, tāpēc, protams, ar mani notika daudzas sliktas lietas. Es nolēmu, ka gribu, lai ar mani notiek arī kaut kas labs, un es sāku uzticēties Dievam, ticot, ka Viņš manā dzīvē darīs arī ko skaistu un labu. Un ar laiku es arī sagaidīju pozitīvus rezultātus!

Vai arī tu nepārtraukti piedzīvo tikai slikto un prāto, kāpēc tā? Varbūt arī tev jāsāk ticēt labajam. Sāc uzticēties Dievam un ticēt uz to labāko. Tad vēro, kā Viņš rīkojas, saskaņā ar tavu ticību.


Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, es gribu atbrīvoties no visa negatīvisma un sākt ticēt par kaut ko labu. Palīdzi man sākt ticēt, ka Tu manā dzīvē spēj paveikt ko lielu un labu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon