Kad dzīve nenorit pēc plāna

Kad dzīve nenorit pēc plāna

“Un mēs zinām, ka tiem, kas mīl Dievu, visas lietas nāk par labu, tāpēc ka tie pēc Viņa mūžīgā nodoma ir aicināti.” — Romiešiem 8:28

Apustulis Pāvils vēstulē Romiešiem 8:28 saka, ka mums visas lietas nāk par labu. Ievērojiet, Pāvils nesaka, ka visas lietas ir labas, bet, ka tās nāk par labu.

Tāpat vēstules Romiešiem 12. nodaļā Pāvils mūs aicina būt gataviem pielāgoties. Tas nozīmē, ka mums jāmācās kļūt par personām, kas lietas plāno, bet nedrīkstam zaudēt drosmi, ja izplānotais tomēr neizdodas.
Piemēram, tu iekāp mašīnā, bet nevari to iedarbināt. Tu vari uz notiekošo palūkoties divējādi.

Tu varētu domāt – Es zināju! Mani plāni vienmēr cieš neveiksmi.
Bet tu vari arī sev pateikt – Labi, es nevaru doties ceļā tieši tagad, bet tas nekas. Es ticu, ka šī plānu maiņa izvērsīsies man par labu. Dievs ir valdnieks pār visu.

Ļauj, lai Dievs kļūst par tavu godu, kas paceļ tavu galvu (sk. Psalms 3:4). Viņš vēlas pacelt itin visu: tavu cerību, attieksmi, garastāvokli, galvu, rokas, sirdi – visu tavu dzīvi. Neaizmirsti – pat ja dzīve nenorit pēc tava plāna, Viņš joprojām ir labs.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, zinot, ka Tu valdi pār visu un visas lietas vērs par labu, es varu būt mierā pat tad, kad dzīve nenorit pēc mana plāna. Palīdzi man saskatīt labo un saglabāt pozitīvu attieksmi, kad mani plāni neizdodas.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon