Kāda ir Dieva mīlestība?

“Pēc savas gribas labā nodoma Viņš jau iepriekš ir nolēmis, ka mums būs Viņa bērniem būt caur Jēzu Kristu.” — Efeziešiem 1:5

Kāpēc Dievs mūs mīl – tādus nepilnīgus, kādi esam? Jo Viņš tā vēlas; tas sniedz Viņam prieku. Viņa dabā ir mūs mīlēt, lai arī cik grēcīga būtu mūsu rīcība.

Dievs uzvar ļaunu ar labu (sk. Romiešiem 12:21). To Viņš panāk, izlejot pār mums Savu neierobežoto žēlastību, lai tad, kad grēkojam, Viņa žēlastība būtu lielāka par mūsu grēku. Gluži tāpat, kā Dievs nespēj nemīlēt, mēs nevaram izdarīt neko tādu, kas liktu Viņam mūs pārstāt mīlēt.

Dievs mīl, jo tāda ir Viņa daba. Viņš ir mīlestība (sk. 1.Jāņa 4:8). Varbūt Viņš ne vienmēr mīl visu, ko darām, tomēr Viņš mūs mīl. Dieva mīlestība ir spēks, kas piedod mūsu grēkus, dziedina mūsu emocionālās brūces un salabo mūsu salauzto sirdi (sk. Psalms 147:3).

Dieva mīlestībai nav nosacījumu; tā ir atkarīga vienīgi no Viņa, ne no mums! Kad reiz apjautīsi, ka Dievs tevi mīl, neatkarīgi no tā, ko tu esi vai neesi izdarījis, tu piedzīvosi nozīmīgu pagrieziena punktu. Tu varēsi pārstāt censties izpelnīties Viņa mīlestību un tā vietā to vienkārši pieņemt.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tava mīlestība ir neaprakstāma. Domājot par Tavu mīlestību, es atceros, ka tā ir balstīta Tavā labestībā, ne manos darbos. Palīdzi man pieņemt Tavu mīlestību pret mani.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon