“Kāds” esi tu un es

“Taisnība un tiesa ir Tava troņa pamati, žēlastība un uzticība iet Tavā priekšā.” — Psalms 89:15

Dievs ir taisns. Tāds ir Dieva raksturs, Viņa būtība, un Viņš vēlas, lai arī mēs pēc tā tiektos.

Taisnīgums dzenas pēc tā, lai pāridarījumus vērstu par labu. Mēs esam Dieva aģenti, caur kuriem Viņš var darboties, lai vērstu par labu mūsu pasaules netaisnības. Ikreiz, kad redzam kādu tumsas darbu, mūsu pirmajai reakcijai būtu jābūt lūgšanai. Otrs jautājums, ko sev uzdot – “Ko es varu darīt lietas labā?”

Ir viegli ļaut apkārt redzamajām vajadzībām mūs pārņemt. Tāpēc bieži mēs to visu redzam, bet domājam, ka tā ir kāda cita problēma, un ceram, ka kādam izdosies to vērst par labu. Mēs ceram, ka “kāds” izdarīs to un vēl šo.

Vai esi kādreiz apstājies, lai pajautātu – “Kas ir šis “kāds”?” Es domāju, ka šis “kāds” esam mēs – tu un es! Iespējams, tu nevari izlabot visu, bet tu vari darīt kaut ko. Nepaliec bezdarbībā, ja redzi netaisnību. Dievs nav radījis tevi, lai tu aizvadītu dzīvi neaktīvs un pasīvs; Viņš gaida, kad tu lūgsi, lai Viņš tev parāda, ko tu vari darīt. Viņš tevi ir radījis entuziasmam, degsmei un mērķim. Viņš tevī ir ielicis īpašas dāvanas, lai tu tās lietotu Viņa godībai un, lai palīdzētu citiem. Tāpēc arī šodien dzīvo taisnīgumā.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, neļauj man sēdēt rokas klēpī salikušam, cerot, ka “kāds” iejauksies un nesīs taisnīgumu, kur pasaulē valda netaisnība. Es varu kaut ko darīt. Piepildi mani ar drosmi un parādi, kā vērst par labu apkārt esošo ļaunumu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon