Kāpēc Jēzum bija jānāk?

“Tuvojieties Dievam, tad Viņš tuvosies jums. Šķīstījiet rokas, grēcinieki, un skaidrojiet, šaubīgie, sirdis!” — Jēkaba 4:8

Es gribu vērst jūsu uzmanību uz augstāk citēto pantu. Ievērojiet, ka mēs tiekam aicināti tuvoties Dievam, un tikai pēc tam – pārtraukt grēkot.

Tik daudzi to visu redz otrādi. Cilvēkiem šķiet, ka viņi nevar nākt pie Dieva, nevar izveidot attiecības ar Viņu un nevar kļūt par kristiešiem, jo vispirms grib mēģināt tikt galā ar grēku savā dzīvē. Viņi vispirms cenšas sakārtot savu dzīvi, lai būtu pietiekami labi attiecībām ar Viņu.

Bet tas nav pareizi. Jēzus nāca tieši tādēļ, ka bez Viņa mēs nekad nevarēsim būt pietiekami labi. Mums ir vajadzīgs Jēzus. Viņa nāve, izlietās asinis samaksāja par mūsu grēkiem; samaksāja mūsu parādu.

Nav cita veida, kā tapt šķīstītam no grēkiem, ja vien Jēzus vārdā netuvojamies Dievam. Dievs ilgojas jau šodien tev tuvoties. Neslēpies, netici meliem, ka tev vispirms jākļūst tīram no grēka. Tā vietā ej pie Dieva, ļauj, lai Viņš tevi attīra caur Jēzus pienesto upuri par tevi.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es nāku pie Tevis caur Jēzus asinīm, kas mani šķīsta no grēka. Paldies par Tavu piedošanu. Es atsakos dzīvot grēkā, jo es zinu, ka varu tuvoties Tev jau tagad un saņemt Tavu mīlestību un piedošanu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon