Ko Dievs var lietot?

Ko Dievs var lietot?

“Bet, kas ģeķīgs pasaulē, to Dievs ir izredzējis, lai liktu kaunā gudros; un, kas nespēcīgs pasaulē, to Dievs ir izredzējis, lai liktu kaunā stipros.” — 1. Korintiešiem 1:27

Dievs mani ir izvēlējies par Savu skaļruni, lai es mācītu Viņa Vārdu. Cilvēki manī ieklausās, jo Dievs mani ir svaidījis tam, lai es par Viņu runātu – tā ir daļa no Viņa plāna manai dzīvei. Dievs svaida ikvienu, ko ir izredzējis Savam darbam – tostarp arī tevi.

Ko Dievs var lietot? Bībelē teikts, ka Viņš izredz tos, par kuriem mēs noteikti pat neiedomātos. Viņš lieto parastus, vidusmēra cilvēkus, kā mani un tevi.

Kad es sāku sludināt evaņģēliju, bija draugi, kas mani atraidīja – viņiem šķita, ka es to nespēju, jo esmu sieviete. Patiesībā viņi pat norādīja, ka es to nedrīkstu darīt.

Tomēr es turpināju, jo Dievs bija man to licis, un es uzticējos Viņam; ja Viņš bija teicis, ka es to varu, tātad es to varu. Tas pats attiecas arī uz tevi. Ja esi gatavs un atvērts Dieva dotajam uzdevumam, Viņš var caur tevi darīt varenus darbus!

Dievs var varenā veidā lietot ikvienu parastu cilvēku. Tev atliek vien ticēt, ka Viņš spēj tevi lietot, un jābūt pietiekami drosmīgam, lai pieņemtu mērķi vai redzējumu, ko Viņš liek tavā sirdī. Tu esi izredzēts!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, tā kā Tu mani esi izredzējis, es vairs nešaubīšos par savu likteni un nākotni, ko esi man paredzējis. Paldies, ka esi devis man Savu mērķi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon