Ko mums darīt?

Ko mums darīt?

„Tad nu nepiekusīsim, labu darīdami, jo savā laikā mēs pļausim, ja nepagursim.” — Galatiešiem 6:9

Pasaulē, kurā dzīvojam, mums būs dažādas grūtības, sarežģījumi un problēmas. Dzīve tāda vienkārši ir. To zinot, ko mums darīt?

Mums jāsaglabā miers un jābūt izturīgiem. Citiem vārdiem sakot, nekad nepadodies! Lai kas tavā dzīvē notiktu, uzvara slēpjas spējā nepadoties.

Paturi prātā, ka, visticamāk, tieši grūtību karstumā, Svētais Gars mūsos dara vislielāko darbu. Apstākļi Viņu neietekmē. Ja mēs Viņam tiešām uzticamies, tad tiem nevajadzētu ietekmēt arī mūs! Viņš nav ar mums tikai skaistajās dienās, bet arī grūtajās.

Ja būsim stipri un sekosim Viņam, Viņš izvedīs mūs caur visām grūtībām– ar uzcītīgām lūgšanām, nemitīgu paļaušanos, nešaubīgu ticību un apņemšanos pastāvēt stipriem Dieva Vārdā un Viņa dotajos apsolījumos.

Ļoti bieži mēs zaudējam apņemšanos, jo tā vien šķiet, ka viss notiek pārāk lēni. Patiesībā ienaidnieks ļoti labprāt mums to atgādina. Tomēr, atceries, iespējams tieši šobrīd Dievs dara ko īpašu. Mēs jau neesam visa centrā. Tas Kungs darbojas mūsos, lai sagatavotu tam darbam, ko vēlas paveikt caur mums!

Es zinu, ka dzīve reizēm var šķist grūta. Bet es arī zinu, ka Dievs mums palīdzēs, ja vien nepadosimies. Pastāvēsim tajā, ko lasām Galatiešiem 6:9 – „Tad nu nepiekusīsim, labu darīdami, jo savā laikā mēs pļausim, ja nepagursim.”

Pajautāšu vēlreiz – ko mums darīt? Mana atbilde ir – nekad nepadoties! Ko tu atbildētu?


Lūgšanas piemērs

„Dievs, es ticu, ka Tu darbojies manā dzīvē, pat tās grūtākajās dienās. Šodien es izvēlos būt pilns uzticības un saglabāt paklausību Tev.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon