Kontrolē savas ilgas

Kontrolē savas ilgas

“Kungs, Tev zināmas visas manas ilgas, un manas nopūtas Tev nav apslēptas.” (PSALMS 38:10)

Dievs Savā Vārdā saka, ka, ja mēs meklēsim savu prieku Viņā, Viņš dos, pēc kā mūsu sirds ilgojas (sk. Psalms 37:4). Man patīk šāds plāns, jo es pārāk daudzus savas dzīves gadus pavadīju, izmisīgi cenšoties pati piepildīt savas ilgas. Dzenoties pēc mantām, mēs pavisam bieži aizmirstam dzīties pēc Dieva un zaudējam prieku, ko sniedz Viņa iepazīšana. Pirms daudziem gadiem es tam ļāvu notikt savas dziļās vēlēšanās dēļ būt kalpošanā. Man šķita, ka pasaulē nav nekā svarīgāka par kalpošanu Dievam, taču man nācās iemācīties, ka kalpošana nav ne uz pusi tik svarīga kā pats Dievs.

Vai tu kontrolē savas ilgas un vairāk par visu rodi prieku Dievā? Ja nē, to ir viegli labot – atgādini sev, kas tiešām ir svarīgs. Nes Dieva priekšā visas savas ilgas, kā mūs mudina šodienas rakstu vieta, uzticies, ka Viņš pats izsijās tās, kas nesaskan ar Viņa nevainojamo gribu tavai dzīvei.

Ne katra vēlme ir no Dieva, līdz ar to ne katra mūsu vēlme tiks piepildīta, bet mēs varam uzticēties, ka Dievs piepildīs tās, kas galu galā mums nāktu par labu. Dievs vēlas, lai tu zinātu – ja tu pēc kaut kā lūdz, bet to nesaņem, iespējams, Viņam tev padomā ir daudz kas labāks. Tāpēc norimsti, rodi prieku Dievā un ļauj, lai Viņš parūpējas par visu pārējo.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dieva plāni tavai dzīvei ir labāki kā tevis izplānotie.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon