Miesīgie kristieši un garīgie kristieši

Miesīgie kristieši un garīgie kristieši

“Jo jūs vēl esat miesīgi. Kamēr jūsu starpā naids un ķildas, vai tad neesat miesīgi un vai nedzīvojat kā šīs pasaules cilvēki?” — 1. Korintiešiem 3:3

Ir sastopami divu veidu kristieši, un tev jāizlemj, kāds kristietis būsi tu. Vai tu būsi miesīgs vai garīgs kristietis?

Miesīgs kristietis domā tikai par to, lai izpatiktu cilvēkiem, uztraucoties vairāk par citu cilvēku labvēlību, nevis paklausību Dievam. Šādi kristieši ir nenobrieduši, rīkojas savās emocijās, darot un sakot visu un jebko, kas ienāk prātā. Parasti viņi nes strīdus, ir neapmierināti, viegli aizkaitināmi un nemiera pilni.

Garīgs kristietis ir cilvēks, kurš uzcītīgi seko Svētā Gara vēlmēm. Šādi kristieši katru dienu baro savu garu ar Vārdu, ielaižot Dievu ikvienā savas dzīves jomā. Attiecības ar Dievu ir viņu svarīgākā prioritāte – ne tikai dievkalpojuma laikā vai vienu reizi nedēļā, bet gan katru nedēļas dienu.

Ja vēl neesi to izdarījis, es tiešām tevi šodien mudinu pilnībā nodoties Kristum. Ielaid To Kungu it visā, kas tu esi un ko dari. Dzīvo mīlestībā, uzticamībā, pazemībā un mierā. Meklē mieru ar visiem. Lai no tevis raisās Gara augļi, un tu vari izbaudīt Dieva labvēlību.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu būt miesīgs kristietis, kas vienmēr vadās pēc savas miesas kārībām. Tā vietā es vēlos, lai mani vadītu Tavs Svētais Gars, un es varētu dzīvot tādu dzīvi, kas Tevi iepriecina. Šodien es izvēlos būt garīgs, nevis miesīgs kristietis.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon