Kungs, Māci Man Lūgt!

Kungs, māci man lūgt!

“ Viņš kādā vietā lūdza Dievu; kad Viņš bija beidzis lūgt, tad kāds no Viņa mācekļiem sacīja Viņam: “Kungs, māci mums Dievu lūgt.” (Lūkas 11:1)

Viena no svarīgākajām lūgšanām, ko kāds varētu lūgt, ir šī – “Kungs, māci man lūgt!” Ne vienkārši – “Kungs, māci man lūgt,” bet – “Kungs, māci man lūgt!” Redziet, tas vien, ka mēs protam ko pastāstīt par lūgšanu, vēl nav viss. Mums, kā cilvēkiem, kuriem ar Dievu ir tuvas, dinamiskas un personiskas attiecības, jāprot arī pareizi lūgt – sarunāties un ieklausīties Dievā. Lai arī ir vairāki lūgšanas principi, kas attiecināmi uz visiem, mēs katrs esam citādāks, un Dievs vadīs katru no mums lūgšanā un saziņā ar Viņu ļoti personiski.

Bija posms manā dzīvē, kad aktīvi apmeklēju dažādus “lūgšanu seminārus”, un, atgriezusies mājās, centos atkārtot Dieva Vārda skolotāju aprakstīto lūgšanu pieredzi. Ar laiku tomēr es sapratu, ka Dievam man ir personalizēts lūgšanu plāns – veids, kādā es visefektīvāk varu ar Viņu sarunāties un dzirdēt Viņa balsi, un man atlika vien atklāt, kāds tas ir. Es sāku ar vārdiem – “Kungs, māci man lūgt.” Dievs man atbildēja ļoti spēcīgā veidā un ieviesa manā lūgšanu dzīvē brīnišķus uzlabojumus.

Ja vēlies caur lūgšanu piedzīvot vēl dziļākas, tuvākas un spēcīgākas attiecības, es iedrošinu arī tevi teikt – “Kungs, māci man lūgt!” Viņš to darīs, un pavisam drīz tu savā lūgšanu dzīvē sajutīsi lielāku brīvību un spēku. Dievs vedīs tevi pretim unikālam, patīkamam lūgšanu plānam, kas lieliski saskanēs ar tavu personību.


Dieva vārds šodienai: Ļauj, lai Dievs māca tev lūgt.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon