Lai tevi vada tava sirdsapziņa

Lai tevi vada tava sirdsapziņa

“Lūdziet par mums Dievu! Jo mēs apzināmies, ka mums, kas visās lietās gribam godīgi dzīvot, ir laba (tīra) sirdsapziņa.” (EBREJIEM 13:18)

Dievs mums ir devis sirdsapziņu, lai mēs sevi pasargātu no nepatikšanām. Ja gana ilgi ignorējam savu sirdsapziņu, drīz vien vairs nespējam just Dieva pārliecinošo balsi, kad esam grēkojuši. Ignorējot dabisko labā un ļaunā nojausmu, cilvēka sirds nocietinās. Tas var notikt pat ar tiem, kas ir jau piedzimuši no augšienes. Jo cietāka cilvēka sirds, jo grūtāk viņam dzirdēt Dieva balsi. Šāda cilvēka sirdsapziņa nedarbojas tā, kā Dievs to ir iecerējis.

Sirdsapziņa ir gara funkcija, kas darbojas kā iekšējs mūsu uzvedības monitors. Tā dara zināmu, ja kaut kas ir pareizs vai nepareizs, respektīvi, mūsu zināšanas par Dieva noteiktajiem standartiem un vadlīnijām lielā mērā ietekmē mūsu sirdsapziņu.

Viņa Vārds atmodina mūsu sirdsapziņu no komai līdzīgā stāvokļa. Cilvēki, kas nav kristieši, iespējams, nojauš, ka rīkojas nepareizi, tomēr neizjūt tik spēcīgu pārliecību, kā tie no mums, kas esam jaunpiedzimuši, piepildīti ar Garu un ikdienu pavadām sadraudzībā ar Dievu.

Jo vairāk laika mēs pavadām Dieva klātbūtnē, jo jūtīgāki kļūstam uz to, kas neatspoguļo Dieva sirdi. Ja rīkojamies bezdievīgi, ātri vien sajūtam, ka esam pārkāpuši robežas un nerīkojamies tā, kā to vēlētos Jēzus.

Piepildot savu prātu ar Dieva Vārdu un paklausot savai sirdsapziņai, mūsu dzīve var kļūt tik tiešām brīnišķīga!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Lai tevi vada tava sirdsapziņa.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon