Lēnais progress

Lēnais progress

“Bet ne vien par to: mēs teicam sevi laimīgus arī savās ciešanās, zinādami, ka ciešanas rada izturību.” — Romiešiem 5:3

Ir svarīgi atjaunot savu prātu, tomēr tikpat svarīgi ir apzināties, ka šis pārprogrammēšanas un atjaunošanas process notiks pakāpeniski, soli pa solim. Nezaudē drosmi, ja progress šķiet pārāk lēns, vai arī, ja reizēm krīti un nākas aizvadīt kādu sliktāku dienu. Vienkārši celies atkal kājās, nokrati no sevis netīrumus un sāc no jauna.

Kad bērniņš mācās staigāt, pirms viņš apgūst prasmi stabili iet uz priekšu, viņš krīt neskaitāmas reizes, tomēr nepadodas. Varbūt pēc kritiena viņš nedaudz paraud, bet viņš vienmēr atkal ceļas kājās un mēģina vēl.

Līdzīgi tas notiek, kad mēs mācāmies mainīt savu domāšanu. Mēs kļūdāmies un krītam, bet Dievs vienmēr ir blakus, lai atkal pieceltu mūs kājās. Tā vietā, lai zaudētu drosmi, atceries, ko saka Bībele, un saki sevi laimīgu savās ciešanās, jo jau tas fakts vien, ka tev ir grūti, nozīmē, ka tu cīnies labo ticības cīņu.

Vienmēr būs tādas dienas, kad mēs izdarīsim kaut ko nepareizu, dienas, kad mūsu domāšana atkal atgriezīsies pie negatīviem un kaitīgiem ieradumiem. Tomēr nekad nepārstāj censties. Ar laiku Dievs mūs aizvedīs līdz otram galam, un mūsu domāšana kļūs līdzīga Viņa domām; galvenais ir nepadoties!

Lūgšanas piemērs

“Kungs, paldies, ka Tu mani pacel ikreiz, kad esmu nokritis. Es zinu, ka tad, kad man ir grūti, Tu vari manī strādāt, lai palīdzētu man pārvarēt negatīvu domāšanas veidu un izlīdzinātu manas domas ar savējām.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon