Lūdz bez mitēšanās

Lūdz bez mitēšanās

“Jums nav, tāpēc ka jūs nelūdzat Dievu.” — Jēkaba 4:2

Aptuveni pirms divdesmit gadiem manu dzīvi mainīja šis teikums – jums nav, tāpēc ka jūs nelūdzat Dievu. Šis īsais pants atvēra man durvis, lai es varētu atklāt nemitīgas lūgšanas spēku, kas maina dzīvi.

Tajā dzīves posmā mani nomāca dažādi dzīves sīkumi. Es centos panākt, ka mana kalpošana pieaug, mēģināju izmainīt savu vīru, panākt, lai bērni uzvedas kā nākas, lai apkārtējie dara tieši to, ko vēlos es, turklāt es visu centos izdarīt pati saviem spēkiem. Droši vien jau vari uzminēt, ka nekas no tā man neizdevās.

Kā izdegusi un vīlusies jauna kristiete, kādu dienu es apjautu, ka nav jēgas dzīvot savā spēkā. Man vajadzēja atdot savas nastas Dievam. Citiem vārdiem sakot, man bija vairāk jālūdz.

Kad sākam izprast Dieva mīlestību un Viņa nodomu mūsu dzīvei, mēs pamazām ieraugām arī tās durvis, ko Viņš gribētu mums atvērt. Tomēr to mēs spēsim tikai tad, ja nepārtraukti runāsim ar Viņu, klausīsimies Viņa balsī un pieaugsim savās attiecībās ar Viņu.

Mateja 7:7 Jēzus saka: lūdziet, un jums taps dots, meklējiet, un jūs atradīsiet, klaudziniet, un jums taps atvērts.
Tik bieži, nespējot vairs izturēt lielo spriedzi, mēs sākam lūgt, bet diemžēl, nesagaidījuši tūlītēju atbildi, padodamies. Šodien es gribu tevi iedrošināt ne tikai lūgt, bet arī lūgt bez mitēšanās.

Nezaudē spēku, cenšoties visu paveikt saviem spēkiem. Atdod to visu Dievam lūgšanā!

Atceries, Viņš apsola, ka atradīsim Viņu, ja vien meklēsim. Tad nu lūgsim un meklēsim Viņu no visas savas sirds!


Lūgšanas piemērs

“Dievs, atgādini man visas savas raizes nest pie Tevis. Es esmu noguris dzīvot savā spēkā. Man ir vajadzīga Tava vadība un norādījumi. Es gribu Tev uzticēties, meklējot Tevi ikdienas.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon