Lūgšana raizēs

“Nezūdaities nemaz, bet jūsu lūgumi lai nāk zināmi Dieva priekšā ar pateicību ikvienā pielūgšanā un lūgšanā.” — Filipiešiem 4:6

Kad izjūti spiedienu, vienmēr labāk ir par to lūgt, nevis daudz un lieki pļāpāt. Lūgšana ir kā labas dzīves būvniecības projekts. Arī Jēzus, esot uz zemes, lūdza Dievu. Viņš it visu uzticēja Dievam lūgšanā – pat Savu reputāciju un dzīvību. Mēs varam darīt to pašu. Mums nav Viņam jāizskaidro visas savas nedienas; mēs vienkārši tās varam atdot Viņam, un lūgt, lai Viņš par visu parūpējas.

Esi uzmanīgs, lai nesarežģītu savu lūgšanu. Man šķiet, ka cilvēki bieži vien nogaida, līdz varēs būt vienatnē ar Dievu – varbūt gaida, kad nonāks baznīcā, lai varētu lūgt, un nemaz neapzinās, ka lūgt ir iespējams jebkurā vietā, jebkurā laikā.
Esi pārliecināts par vienkāršas, ticības pilnas lūgšanas spēku un neaizmirsti Pāvila iedrošinājumu no vēstules Filipiešiem 4:6. Tā vietā, lai raizētos, kad esi nonācis grūtībās, vienkārši lūdz un jautā Dievam pēc palīdzības.

Bībelē teikts, ka Dievs ir uzticams, tā ir viena no Viņa īpašībām. Mēs varam paļauties, ka Viņš rīkosies mūsu labā, kad lūdzam Viņam pēc palīdzības, tāpēc varam Viņam pilnībā uzticēties. To darot, mēs būsim gatavi it visam, kas varētu ielauzties mūsu mierpilnajā ikdienā.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu dzīvot raizēs. Tā vietā es šodien apņemos pieņemt jaunu ieradumu – būt nemitīgā lūgšanā.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon