Maigs Un Jūtīgs

Maigs un jūtīgs

“Es tiem došu citu [vienu] sirdi un jaunu garu, Es izņemšu viņiem no krūtīm akmens [nedabiski nocietināto] sirdi un iedošu tiem sirdi no miesas [iejūtīgu, un tādu, kas atsaucas Dieva pieskārienam].” (Ecēhiēla 11:19)

Šodienas pantā Dievs apsola aizvietot akmens sirdi ar miesas sirdi. Citiem vārdiem sakot, Viņš spēj cietsirdīgu cilvēku pārvērst par maigu un iejūtīgu.

Kad atdodam Dievam savu sirdi, Viņš dziļi mūsu sirdsapziņā ieliek labā un ļaunā pareizu izpratni. Tomēr, ja pārāk bieži saceļamies pret sirdsapziņu, mēs varam iemantot cietu sirdi. Ja tā ir noticis, mums nākas lūgt, lai Dievs atkal mīkstina mūsu sirdi, lai tā spētu būt garīgi jūtīga pret Svētā Gara vadību.

Pirms iesākās manas attiecības ar Dievu, mana sirds bija ļoti cieta. Regulāra gozēšanās Viņa klātbūtnē mīkstināja manu sirdi un darīja mani daudz jūtīgāku pret Viņa balsi. Bez sirds, kas ir atsaucīga Dieva pieskārienam, mēs daudzreiz nesadzirdēsim, ka Dievs uz mums runā. Viņš runā klusā balsī, maigi mūs pārliecinot.

Pastāv lielāka iespējamība, ka cilvēks ar cietu sirdi sāpinās citus, pats to pat īsti neapzinoties, bet tas, savukārt, skumdina Dieva sirdi. Tie, kam ir cieta sirds un kas ir aizņemti ar savām lietām, nesajutīs Dieva gribu vai balsi. Dievs vēlas mīkstināt mūsu sirdi ar Savu Vārdu, jo cieta sirds nevar dzirdēt Viņa balsi vai saņemt citas svētības, ko Viņš tik ļoti ilgojas sniegt.


Dieva vārds šodienai: Parūpējies, lai tava sirds ir maiga un jūtīga pret Dieva balsi.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon