Mūsu dziļākās ilgas

Mūsu dziļākās ilgas

“Tie neizsalks un neizslāps, tos nespiedīs ne karstums, ne saules svelme, jo viņu apžēlotājs tos vadīs, tos vedīs pie ūdens avotiem un atspirdzinās.” (JESAJAS 49:10)

Dievs vēlas, lai mēs vairāk par visu ilgotos pēc Viņa. Nav tā, ka mēs nedrīkstam ilgoties pēc kaut kā cita, tikai pēc Viņa mums vajadzētu ilgoties vairāk. Viņš vēlas, lai mēs katru savas dzīves dienu aizvadītu, apzinoties Viņa klātbūtni un esot pilnībā apmierināti ar to, kas Viņš ir.

Šodienas pantā mēs lasām par mirāžu. Mēs visi slāpstam pēc Dieva, tomēr, ja nesaprotam, ka Viņš ir tas, pēc kā ilgojamies, pavisam viegli varam tikt pievilti, gluži kā mirāža tuksnesī, kas izslāpušos ceļotājus maldina pa tuksnesi. Sātans var mūs pievilt, mudinot koncentrēties uz lietām, kas nekad nepiepilda. Bez Dieva nekas mūs nespēj patiesi piepildīt, tāpēc mums jāapņemas Viņu meklēt vispirms. Ja Viņam dodam pirmo vietu savās vēlmēs, domās, sarunās un izvēlēs, mūsu slāpes patiesi tiks remdētas, un mēs nezaudēsim pareizo virzienu.

Mums visiem ir ikdienišķas vajadzības, un Dievs vēlas tās apmierināt. Ja meklēsim Viņa klātbūtni, mēs atklāsim, ka Viņa rokas pret mums vienmēr ir izstieptas. Savukārt, ja dzīsimies pēc mantas, tad pavisam viegli mēs varam tikt pievilti, galu galā atklājot, ka esam izniekojuši lielu daļu savas dzīves, sekojot mirāžām – lietām, kas šķita kā īstais piepildījums, tomēr beigās izrādījās gluži pretēji.

DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Pie Dieva ir atrodams it viss, kas tev ir vajadzīgs.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon