Nekad nepadodies

Nekad nepadodies

“Tad nu nepiekusīsim, labu darīdami, jo savā laikā mēs pļausim, ja nepagursim.” (GALATIEŠIEM 6:9)

Viens no iemesliem, kāpēc cilvēki nesadzird Dieva balsi, ir tas, ka viņi pārāk ātri tam atmet ar roku. Bija jau pusnakts, kad Pāvils un Sīla vēl aizvien slavēja un pielūdza Dievu savā cietuma kamerā (sk. Apustuļu darbi 16:25). Daudzi jau sen būtu padevušies un aizgājuši gulēt. Mūsu moto vajadzētu būt – “Nekad nepadodies!”

Es iedrošinu tevi neatmest sarunas ar Dievu, nepārstāt gaidīt Viņa atbildes, lai vai kas. Pavadi laiku ar Dievu katru dienu. Cilvēks, kurš atsakās padoties, ir cilvēks, ko velns nespēj sakaut. Viņš gribētu, ka tu padodies jau tagad, un bieži tev liek teikt:

  • “Es nekad nedabūšu labāku darbu.”
  • “Es nekad neapprecēšos.”
  • “Es nekad neatbrīvošos no parādiem.”
  • “Es nekad nenometīšu lieko svaru.”

Šāda attieksme ir kā garantija tam, ka neko nesaņemsim! Tomēr mēs varam izvēlēties attieksmi, kas saka – “Dievs ir uzticams Savam Vārdam, un es nekad nepadošos.” Viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc cilvēki nesagaida atbildes uz savām lūgšanām, ir padošanās. Mēs pļausim īstajā laikā, bet kad pienāks īstais laiks? Tad, kad Dievs redzēs, ka esam gatavi saņemt prasīto. Līdz tam brīdim mūsu vienīgais uzdevums ir palikt uzticamiem. Turpini lūgt un turpini paklausīt.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs mums dod otrās iespējas, tāpēc, ja tev ir vajadzīgs jauns sākums, šodien ir īstā diena!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon