Nekas nav neiespējams

Nekas nav neiespējams

“Dievam nekas nav neiespējams.” — Lūkas 1:37

Tie, kas domā pozitīvi, spēj saskatīt potenciālu pat visdrūmākajās situācijās, bet tie, kas domā negatīvi, ātri atrod jaunas problēmas un ierobežojumus.
Pozitīva vai negatīva domāšana sniedzas daudz tālāk par tik bieži lietoto piemēru par glāzi, kas ir pa pusei pilna vai pa pusei tukša; tā ietekmē arī to, kā tiek pieņemti lēmumi un kāda ir rīcība.

Vai esi pamanījis, kā negatīva domāšana parasti no mušas prot uzpūst ziloni? Pēkšņi problēmas sāk šķist daudz lielākas un grūtākas kā tās patiesībā ir.

Reizēm, tiešām cilvēcīgi skatoties, problēma ir pārāk liela un risinājums ir neiespējams. Negatīvs domāšanas veids tad aizmirst, ka Dievam nekas nav neiespējams.

Dieva Vārda pārdomāšana palīdzēs tev tikt brīvam no negatīvisma un palīdzēs koncentrēties uz to, kas ir Dievs. Pozitīvs, Dieva Vārdā balstīts domāšanas veids zina, ka nekas nav ārpus Dieva spējām. Viņš vienmēr ir klātesošs.

Esmu ievingrinājusi savu prātu, lai tas ticētu Dievam un Viņa Vārdam un, uzticoties vairāk uz Viņu nekā uz apstākļiem, esmu piedzīvojusi spēku, kas man pieejams Dievā. Mēs nekad nedrīkstam aizmirst, ka Dievam nekas nav neiespējams.


Lūgšanas piemērs

“Kungs, es ļoti labi saprotu, ka nevaru neko iegūt, domājot, ka “glāze ir pa pusei tukša”. Es zinu, ka esi blakus pat neiespējamās situācijās. Dzīvojot Tavā Vārdā, es izvēlos raudzīties uz pozitīvo.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon