Neliecies ceļos baiļu priekšā

“Izbaiļu brīžos es paļaujos uz Tevi!” — Psalms 56:3

Bailes nav no Dieva, bet no velna, līdz ar to tu vari zināt, ka ikreiz, kad izjūti bailes, ienaidnieks ir vērsies pret tevi. Sludinot, es bieži saku, ka bailes ir „gars vadītājs”. Tas ir gars, ko sātans izmanto, lai mēģinātu pakļaut Dieva cilvēkus un neļautu viņiem dzīvot zem vienīgā Valdītāja, Jēzus Kristus vadības.

Tik daudzi cilvēki nekad tā arī nepiepilda Dieva doto aicinājumu savai dzīvei, jo ikreiz, kad grasās doties uz priekšu, velns ir klāt ar bailēm, lai viņus apstādinātu. Vai viņš lieto bailes, lai apturētu arī tevi? Sātans lieto bailes, lai neļautu cilvēkiem izbaudīt savu dzīvi. Bailes sev līdzi nes mokas un, ja visu laiku mokies, tad, saprotams, ka nespēj izbaudīt savu dzīvi.

Kad velns pienes tev bailes, tu vari pieņemt lēmumu neliekties ceļos to priekšā. Dāvids teica: „Izbaiļu brīžos, es paļaujos uz Tevi!” Manuprāt, varam visai droši apgalvot, ka ikreiz, kad nolemjam no sirds dzīties pēc Dieva un Viņam sekot, ienaidnieks uzbruks mums ar bailēm. Tomēr, ja tu paļausies uz Dievu, Viņš var tev palīdzēt pārvarēt bailes un doties uz priekšu.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu zemoties baiļu priekšā. Es pilnībā uzticos Tev. Es zinu, ka varu paļauties uz Tevi, un Tu dosi man drosmi un spēku stāties pretim bailēm.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon