Nepadodies!

Nepadodies!

Brāļi, es vēl nedomāju, ka pats būtu to satvēris, bet vienu gan – aizmirsdams to, kas aiz manis, stiepdamies pēc tā, kas priekšā, es dzenos pretim mērķim, goda balvai – Dieva debesu aicinājumam Kristū Jēzū. (Filipiešiem 3:13-14)

Mūsu attiecības ar Dievu ir progresējošas, un mēs visi pārejam no viena līmeņa uz nākamo. Neviens nekad nevar teikt, ka beidzot ir “apguvis” saziņas mākslu ar Dievu, jo nav robežu tam dziļumam, kādā var būt cilvēka attiecības ar Viņu; tās turpina augt, kļūstot aizvien dziļākas, kļūstot stiprākas. Ar laiku attīstās arī mūsu spēja sadzirdēt Viņa balsi. Ar laiku, praktizējot lūgšanu dzīvi, mums aizvien vieglāk padodas atklāt Dievam savu sirdi, un mēs aizvien prasmīgāk un zinošāk spējam nomanīt Viņa balsi, saprast, ko Viņš mums saka. Mēs nekad nekļūstam par sertificētiem lūgšanas ekspertiem un nekad nepārstājam mācīties saziņu ar Dievu; vien tas, ka mūsu pieredze kļūst bagātāka un labāka.

Dievam padomā tik labs plāns tavai dzīvei! Pat ja vēl neesi ieradies savā gala mērķī, tomēr vari pateikties Dievam, ka esi uz ceļa, kas tevi tur aizvedīs. Kamēr vien tu tiec uz priekšu, nav jau īsti svarīgi, vai tu rāpo, staigā vai skrien. Vienkārši turpini doties uz priekšu!


Dieva vārds šodienai: Viss ir labi, ja tu esi uz pareizā ceļa.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon