No Iekšpuses Uz Āru

No iekšpuses uz āru

“Košā skaistumā mirdz ķēniņa meita [pils iekšistabās], ar zeltu un pērlēm ir rotāts viņas apģērbs.” (PSALMS 45:14)

Ziemassvētku laikā veikalu skatlogos nereti redzamas košas, spīdošas dāvanas ar nevainojami sasietām dāvanu lentām. Šīs dāvanas izskatās vilinošas, tomēr, ja mēs tās atvērtu, redzētu, ka tajās nekā nav! Tās ir tukšas, izliktas tikai “skata pēc”. Mūsu dzīve var būt līdzīga – kā skaisti iepakota paciņa, kurā iekšā nav nekā vērtīga. No ārpuses mūsu dzīve, iespējams, izskatās pievilcīga, citiem pat apskaužama, tomēr iekšpusē mēs varam būt tukši un sausi. Mēs varam izskatīties garīgi no ārpuses, bet iekšienē bezspēcīgi, ja vien neļaujam Svētajam Garam iemājot mūsu sirdī.

Šodienas pantā ir uzsvērts iekšējās dzīves nozīmīgums. Dievs mums sūta Svēto Garu, lai Viņš darbotos mūsu iekšējā dzīvē – mūsu attieksmē, reakcijā, motivācijā, prioritātēs un visā citā, kas ir svarīgs. Pakļaujot Kristus valdīšanai mūsu iekšējo būtību, mēs jutīsim, ka Viņš uz mums runā, un piedzīvosim Viņa taisnīgumu, mieru un prieku, kas, savukārt, dāvās spēku dzīves pārpilnībai (sk. Romiešiem 14:17).
Svētais Gars dzīvo mūsos, lai darītu mūs līdzīgākus Kristum, un piepildītu ar Savu klātbūtni un vadību, lai mums būtu, ko dāvāt citiem – ko tādu, kas rodams dziļi mūsu būtībā, kas ir vērtīgs, spēcīgs un dāvā dzīvību ikvienam, ko satiekam.


Dieva vārds šodienai: Koncentrējies uz savu iekšējo dzīvi vairāk kā uz ārējo.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon