No Tavas Paša Mutes

No tavas paša mutes

Gan cilvēks apņemas kaut ko savā sirdī, bet no Tā Kunga nāk [gudrība], kas mēlei jāsaka. (Salamana Pamācības 16:1)

Reizēm Dievs uz mums runā caur mūsu pašu muti. Es to pamanīju, kad man bija jāpieņem kāds ļoti svarīgs lēmums, un es izmisīgi ilgojos pēc dievišķas atbildes, bet tā vien šķita, ka nejūtu Dieva vadību. Manis pašas domas radīja tikai apjukumu, man nespējot tikt uz priekšu, līdz izgāju pastaigā ar draudzeni.

Mēs abas aptuveni stundu pastaigājāmies un runājām par manu sāpīgo jautājumu, izbaudījām svaigu gaisu un mūsu sadraudzību. Mēs apspriedām vairākus iespējamos risinājumus un potenciālo iznākumu. Turpinot sarunu, pēkšņi manā sirdī ienāca gudrs risinājums šai situācijai, tas bez manas piepūles iznāca pār manām lūpām, un es zināju, ka tas ir no tā Kunga. Tas nebija mana prāta auglis, šis risinājums tapa manā garā, manā dziļākajā būtībā.

Tas, ko es pieņēmu kā risinājumu, nebija man ierasta rīcība. Sajutu pat sevī cīņu, gribot pārliecināt Dievu, ka šo situāciju vajadzētu risināt citādāk. Bija grūti izšķirt Viņa balsi, jo mans prāts jau bija nostājies pret Viņa plānu. Stūrgalvīgs prāts ir varens miera ienaidnieks un var mums krietni traucēt sadzirdēt no Dieva. Mums jābūt gataviem nolikt malā savas vēlmes, ja negribam palaist garām skaidru vārdu no Viņa. Viņš vienmēr zina, kā būtu labāk, un mums katrā situācijā jāpakļauj savas domas un uzskati tam, ko domā Viņš.

Dievs apsola, ja mēs Viņu meklēsim, Viņš piepildīs mūsu muti ar gudrības vārdiem (sk. Psalms 81:11). Tieši tā Viņš rīkojās ar mani, un tā Viņš rīkosies arī tavā dzīvē, ja vien turpināsi Viņu meklēt un pakļausies Viņa plāniem.


Dieva vārds šodienai: Lūdz, lai Dievs piepilda tavu muti ar vārdiem, kas tev šodien jāsaka.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon