Noņem “Netraucēt!” zīmi

Noņem “Netraucēt!” zīmi

“Pasludini Dieva vārdus, uzstājies laikā, nelaikā, norāj, brīdini, paskubini ar visu pacietību un mācību.” — 2. Timotejam 4:2

Kad ceļoju mūsu kalpošanas ietvaros, es bieži apmetos viesnīcās. Kad esmu savā istabā, parasti uz durvīm uzlieku “Netraucēt!” zīmi, lai mani neviens netraucētu. Un tas, ka uzlieku šo zīmi uz savām viesnīcas numuriņa durvīm, ir pieņemami un normāli. Tomēr, uzlikt šādu zīmi uz savas dzīves durvīm, nepavisam nav pieņemami.

Vai esi kādreiz pamanījis, ka Dievs ne vienmēr rīkojas saskaņā ar mūsu izplānoto laiku, vai veidā, kas būtu mums patīkams un ērts? Pāvils teica Timotejam, ka viņam, kā Dieva kalpam un evaņģēlija sludinātājam, jābūt gatavam pildīt savu pienākumu, neskatoties uz to, vai tas viņam pašam ir ērti, vai nē.

Nedomāju, ka Timotejs bija pieradis pie tik lielām ērtībām, kādas mēs baudām mūsdienās. Tomēr, ja jau viņam to vajadzēja dzirdēt, tad esmu droša, ka arī mums to vajadzētu uzklausīt biežāk.

Ir tik viegli uzlikt uz savu sirdi “Netraucēt!” zīmi, baidoties, ka Dieva aicinājums mums sagādās kādas neērtības, bet, ja to darām, mēs palaižam garām tik daudzas lieliskas iespējas. Mēs nedrīkstam aizmirst, ka, lai kāds arī būtu Dieva aicinājums, tas vienmēr ir visu neērtību un grūtību vērts. Un Viņš vienmēr parūpēsies par to, lai mēs spētu piepildīt Viņa gribu, ja vien paliekam Viņam paklausīgi.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es šodien izvēlos noņemt “Netraucēt!” zīmi no savas sirds. Pat ja man tas šķiet neērti un traucējoši, es gribu Tev paklausīt un darīt to, ko Tu no manis prasi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon