Pamata apmācība ticības stiprināšanai

“Zinādami, ka jūsu ticības pārbaudīšana rada izturību.” — Jēkaba 1:3

Ticība nenobriest vienas nakts laikā. Ja vēlamies dziļu, veselīgu un nešaubīgu ticību Dievam, mums jāvingrina sava ticība, lai tā kļūtu stiprāka.

Padomā par karavīriem armijā. Viņi nav gatavi intensīvai cīņai jau pašā pirmajā dienā, stājoties dienestā. Vispirms viņiem ir jāiziet pamata apmācība. Karavīri nemitīgi tiek apmācīti, trenēti un pārbaudīti. Šādai apmācībai tiek norīkoti speciāli rūdīti seržanti, jo kareivjiem ir jākļūst stipriem, jāiegūst konkrēta stāja, izturība un neatlaidība.

Padomāsim par to ticības kontekstā. Vispirms mēs iestājamies dienestā jeb atdodam savu dzīvi Kristum. Tad sākas mūsu pirmā apmācība, tiek veidota mūsu ticība. Šajā gadījumā Svētais Gars ir kā mūsu apmācību seržants.

Svētais Gars zina, kas tieši katram no mums ir visvairāk vajadzīgs, stiprinot mūsu ticību, lai mēs būtu gatavi gan cīņas karstumam, gan periodam starp cīņām. Pat tad, kad ir grūti, mums jāpaļaujas uz Viņu, uzticoties, ka Viņš zina, kā stiprināt un veidot mūsu ticību.
Ja tu ļausi Svētajam Garam sevi apmācīt, tad rezultāts – stipra, nešaubīga ticība Dievam – būs visa ieguldītā laika un pūļu vērta!

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, es pakļauju sevi Tavai apmācībai. Es gribu, lai manī ir nobriedusi, nešaubīga ticība Tev. Apmāci mani, lai varu dzīvot ticībā, ne skatīšanā, uzticoties Dievam ikkatrā dzīves situācijā un vajadzībā.”

 

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon